ІТ Аrena: Феєрична Церемонія Відкриття, Неймовірні After Parties та Дитяча Зона


Всього кілька днів залишилось до найбільшої тех конференції України та Східної Європи – ІТ Аrena. На Вас чекає масштабне дійство, найцікавіші доповіді експертів з компаній зі світовими іменами – Сambridge Analytica, Amazon Web Services, 500 Startups, Airbnb, Leap Motion та ін., масштабний фестиваль Futureland з зірками електронної музичної сцени Європи та ще багато іншого. Що ще можна буде побачити і спробувати на конференції – далі в нашому матеріалі.

Церемонія відкриття, яку ви точно запам’ятаєте. ІТ Аrena – конференція, присвячена найновішим технологіям та досягненням у цій сфері. Тому, на відкритті не буде жодних традиційних ведучих, лише – сучасні технології. Ми впевнені, такого ви ще не бачили.

sdd
Дитяча зона. На ІТ Аrena сміливо можна приходити з дітьми. У виставковому приміщенні на стадіоні облаштують спеціальну дитячу зону для дітей різного віку, від 3 до 12 років. Дітям точно не буде нудно – організатор, ІТ школа LITS, пропонуватиме дітям найрізноманітніші заняття та розваги.

Дитяча зона буде поділена на дві – розважальну та навчальну. У розважальній зоні пропонуватимуть перегляди мультфільмів, велику кількість іграшок, розмальовки, для старших дітей – майстер-класи зі східних єдиноборств.У навчальній частині зони проводитимуть заняття з програмування та розроблення комп’ютерних ігор для старших дітей.

zona
Всіх дітей, які відвідуватимуть дитячу зону реєструватимуть і видаватимуть паперові браслети з інформацією про дитину. Окрім того, для кожної дитини створять анкету з контактами батьків. Графік роботи дитячої зони  – 10:00-18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00

Безкоштовний тест-драйв. На території біля входу на стадіон та конференцію, кожен охочий може взяти участь у тест-драйві найновіших моделей автомобілів компанії BMW, головного партнера ІТ Аrena.

Food court. На ІТ Аrena діятиме велика food зона, де можна буде придбати найрізноманітнішу їжу на будь-який смак. Невеликий фестиваль їжі розміститься на вулиці, зліва від офіційного входу на конференцію.

Трансфер. Для зручності учасників ІТ Аrena, організатори передбачили спеціальний трансфер. Щодня автобуси будуть курсувати від центру міста, від пам’ятника Данилові галицькому – до місця проведення, стадіону Арена Львів на вул.Стрийській, 199.

Графік відправлення трансферу:

29 вересня

Від пам’ятника Данилові Галицькому до стадіону Арена Львів – 08.30, 08.45, 09.00, 09.15;

Від стадіону до клубу FestRepublic (Старознесенська, 24) – 18:30, 18:45;

Від стадіону до Tech Lounge (вул.Козельницька, 2А)  – 19.15;

Від стадіону до центру міста – 9.15;

30 вересня

Від пам’ятника Данилові Галицькому до стадіону Арена Львів – 08.30, 08.45, 09.00, 09.15;

Незабутні afterparty. Перший день конференції ІТ Аrena закінчиться вечіркою у клубі FestRepublic, яка відбуватиметься в межах фестивалю Craft Beer and Vinyl Music Festival. Усі учасники конференції матимуть змогу відвідати вечірку за квитками з ІТ Аrena. Від стадіону на вечірку курсуватиме спеціальний трансфер.

Другий день конференції закінчиться масштабним фестивалем електронної музики Futureland на стадіоні Арена Львів з неймовірним світловим шоу та танцювальною атмосферою. Хедлайнери фестивалю – французький гурт Cassius, гуру електронної музичної сцени Європи.

ffsmall
Роупджампінг. На стадіоні Арена Львів протягом перших двох днів конференції, можна буде спробувати роупджампінг. Це – стрибки з мотузкою  всередині стадіону з висоти 34 метри. Ціна за один стрибок – 500 грн.

Побачимось вже за кілька днів!