FFW приєдналось до Львівського ІТ Кластеру!

04 Nov, 2015

FFW це цифрове агентство, що побудоване на технологіях, керується даними і орієнтоване на користувача. Більше 15 років найбільші світові бренди покладаються на них та їх досвід у побудові доступних, креативних та зручних цифрових рішень, які забезпечують результати.

Команда FFW налічує понад 420 чоловік в 11 країнах світу, та більш ніж 1000 успішних цифрових рішень, починаючи з 2000 року. Було об’єднано 5 спеціалізованих компаній: Propeople, Blink Reaction, Bysted, ChainBizz, та Geekpolis як члена сім’ї Intellecta з метою створення чогось набагато більшого на світовому IT-ринку, ніж як окремі індивідуальні частини. Cпеціалісти компанії працюють по всьому світу. Шість офісів у США, три представництва в Україні, три офіса у Данії, та по одному представництву у Великобританії, Швеції, Німеччині, Австрії, Болгарії, Молдові та В’єтнамі.

Перш за все, команда FFW вирішує бізнес завдання. Вони створюють цифрові рішення, щоб допомогти клієнтам зробити їх бізнес швидшим, розумнішим та кращим.
FFW“Наш львівський офіс вже встиг оцінити усі переваги від членства у Кластері. Як керівник декількох офісів в Україні можу сказати, що майбутнє IT-сфери саме за Кластерами. Львів першим започаткував кластерне мислення у нашій країні. Сподіваюся, що у подальші роки якомога більше українських міст доєднаються до цієї практики. Потрібно зрозуміти, що мислення: “добре мені – добре іншим” не має підводних каменів або прихованого бажання монополізувати ринок. Вірю, що найближчим часом наші колеги по всій Україні це збагнуть”, – каже Олександр Сенкевич, Виконавчий директор FFW

“Львівський ІТ Кластер розвивається та зростає, а нові та свідомі учасники нашої спільонти роблять її ще прогресивнішою! Кожна компанія вносить у Кластер щось нове, тому ми щиро радіємо новому учаснику нашої спільноти і певні, що участь FFW принесе тільки позитивні зміни, – каже CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Довідка:
Львівський IТ Кластер – це спільнота, яка об’єднує провідні компанії у галузі інформаційних технологій, що спільно взяли на себе ініціативу проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.