Компанія-учасниця Кластеру FreezePro Software змінила назву на Vector Software

13 Feb, 2017

Гарні новини від компанії-учасниці Львівського ІТ Кластеру – FreezePro Software оголосила про перейменування. Починаючи з січня 2017 року, компанія працюватиме під брендом Vector Software. Як повідомляють у компанії, змінюється не тільки назва, а й логотип та весь бренд-бук.

За словами керівника Vector Software Ігоря Вершиніна, ребрендинг відображає еволюцію, а також майбутнє компанії. Зокрема, повідомляється, що компанія претендує стати головним постачальником технічних рішень для всі Скандинавських країн.

Окрім того, Vector Software планує розробляти повний цикл програмних продуктів, використовуючи набір технологій Microsoft і сучасних Front-End технології для надання комплексних рішень.
fps3
Та у компанії зазначають, що змін у корпоративній політиці не відбудеться:

«Жодних суттєвих змін у нашій роботі, компанії чи корпоративній культурі не відбуватиметься. Ми й надалі залишаємося дружньою командою професіоналів», – йдеться у прес-релізі.

Нагадаємо, що Vector Software – це міжнародна компанія, заснована ще у 2006 році. Вона має штаб-квартири у Львові та Осло. Компанія швидко виросла в успішного постачальника мобільних і веб-рішень, а після ребрендингу стане ключовим розробником програмних рішень для Норвегії, Швеції, Фінляндії, Данії та Ісландії.

Читайте також:

АВТО Software стала Кластерною компанією

Шукаєм менторів для студентів програм “IoT” та “Computer Science”

«Головне – зацікавити школярів»: як Juniors Club рекламує ІТ серед школярів