FreezePro Software вирішили стати учасником Львівського ІТ Кластеру.

29 Nov, 2015

Заснована в березні 2006 року, FreezePro є компані’. з розробки програмного забезпечення, в основному, орієнтованою на надання аутсорсингових послуг, зі штаб-квартирою у Львові. Вона була створена командою професіоналів із сильними IT-навичками.

FreezePro Software пропонує широкий спектр розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу. Місія компанії – бути надійним і відповідальним постачальником послуг ІТ, забезпечити економічно ефективні та своєчасні рішення, а також задовільняти потреби та очікування клієнтів через безперервне поліпшення процесу.

FreezePRO“Ми зрозуміли що зараз найкращий час, щоб приєднатись до Львівського ІТ Кластеру, і моє рішення як СЕО компанії було дуже простим. ІТ-галузь підтримує як голова Львова, так і місто у цілому, а це означає, що ми захищені краще, ніж будь-яка інша галузь у місті. Більше того, FreezePro Software прагне приєднатись до ІТ-спільноти міста і внести свій вклад у реалізацію численний ініціатив та соціальних проектів”, – каже СЕО FreezePro Software Олег Михайлович.

“Приєднання FreezePro Software стало чудовою новиною для нашої спільноти. Ми завжді раді вітати у Кластері активні, потужні та прогресивні ІТ-компанії. Саме такі учасники допомагають нам розвивати ІТ у місті та країні. Тож тепер ми маємо намір із підтримкою FreezePro Software реалізувати ще більше соціально-важливих проектів”, – додає СEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Довідка:
Львівський IТ Кластер – це спільнота, яка об’єднує провідні компанії у галузі інформаційних технологій, що спільно взяли на себе ініціативу проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.