IT Future підбиває підсумки навчального семестру

01 Jun, 2016

Проект IT Future провів фінальну лекцію у школах №5, №17 та №91. Експерт компанії Cypress Semiconductor Володимир Басанський зустрівся зі старшокласниками та розповів про радіотехніку в ІТ, роботу у Cypress Semiconductor та особливості тех-освіти.

Володимир поділився зі старшокласниками власним досвідом роботи у великій компанії.  Він розказав, як виглядає ІТ-середовище із середини та що потрібно знати ІТ-початківцям. Експерт також розповів про основи ІТ-освіти. Він розказав про особливості ІТ-освіти та як із школяра, якому подобаються точні науки, перетворитися у фахівця в ІТ-компанії.

1 / 4

Школярі дізналися, як виглядає тех-бізнес, та запитували про роботу в ІТ-компанії. Експерт також зосередився на радіотехніці у своїй презентації. Володимир розказав про те, чому цей напрям популярний, та як розвиватися у ньому.

Володимир долучився до IT Future, бо вважає проект перспективним для залучення нових людей у галузь. «Такі проекти, як IT Future мають бути пріоритетними в напрямі розвитку майбутніх фахівців не тільки в сфері IT, але і в супутніх напрямах технічної галузі,» – переконаний експерт.

1 / 4

Загалом, лекція для старшокласників у 5 та 17 школах – фінальна у цьому семестрі. Протягом нього, експерти IT Future відвідали більше десяти шкіл та поспілкувалися із близько 500 учнями. Проект створений для того, аби розповідати школярам про ІТ та залучати їх до вивчення цієї галузі після школи. Lviv IT Cluster об’єднує експертів, які діляться власним досвідом із учнями та розповідають про роботу в ІТ. У такий спосіб, фахівці сприяють промоції ІТ серед школярів Львова.