IT Future відвідав Львівський фізико-математичний ліцей

01 Mar, 2016

Розмова із IT-професіоналом може надихнути молодь долучитися до цієї сфери, і це – головна мета проекту IT Future. У п’ятницю, три експерти розмовляли із одинадцятикласниками Львівського фізико-математичного ліцею. Зокрема, випусники слухали про IT від трьох професіоналів: Василя Служали, Олега Засадного із N-iX та Юрія Мишковського із Еleks. Всі троє – випускники ліцею.

Експерти говорили про свій власний досвід в IT та різних напрямках усередині галузі. Ця сфера дуже динамічна та швидко розвивається, і лекція показала, що є багато течій, у яких молодь може себе спробувати.  Випускників цікавило, який університет обрати для навчання у цій спеціальності, а також які наступні кроки у кар’єрі.

Василь Служала говорив про специфіку роботи та як створювати ігри. Юрій Мишковский говорив про бізнес-аналіз і різні напрямки в IT, наголошуючи, що сфера дуже різноманітна і може зацікавити для людей з різними інтересами. Студенти також отримали змогу побачити Google Cupboard та спробути його на практиці.

IT-Cluster (6 of 132)Олег Засадний говорить, що хоче залучити молодь у сферу IT. Коли він навчався у школі, то нічого не знав про IT, і навіть у ліцеї не знав різниці між Java, C# та іншими мовами програмування.  Олег додає «Усе це було для мене темним лісом, у який було страшно заходити. Тому я завжди хотів, щоб прийшов якийсь програміст із практичним досвідом і розказав як це все працює, що треба знати і, найголовніше, як цьому навчитися».

Мета фахівців – мотивувати учнів. “Сподіваюся, після нашого виступу, до IT долучиться ще більше молодих і перспективних програмістів, які будуть створювати дивовижні програми, які захоплять світ,” – підсумовує Олег.

IT-Cluster (17 of 132)Ця лекція  – уже друга презентація року. У березні фахівці зустрінуться зі студентами іще п’яти інших шкіл аби поділитися власним досвідом в IT.