Futureland Festival Оголосив Хедлайнера

11 Jul, 2017

Cassius їде в Україну!

30 вересня у Львові на найбільшому фестивалі електронної музики Futureland Festival виступить один з найвідоміших гуртів електронної сцени Європи – CASSIUS. Фестиваль Futureland відбувається в рамках найбільшої технологічної конференції України та Східної Європи – IT Arena, яка цього року проходитиме з 29 вересня до 1 жовтня.

Електронний дует Cassius створює музику з елементами хаусу, техно та рейву. Музиканти Philippe Zdar та Hubert BoomBass грають разом ще з 1988 року. За цей час пісні музикантів неодноразово очолювали хітпаради Європи, серед їхніх найвідоміших хітів – The sound of violence, Toop Toop, I love you so. Останній альбом музикантів Ibifornia вийшов минулого року, а кліп на пісню The missing, де можна самому змінювати персонажів, не залишив байдужим жодне медіа.

cas
Також серед останніх відомих релізів групи – трек Go up, спільна робота з відомою співачкою Cat Power та зірковим співаком і продюсером Pharrell Williams. За словами музичних критиків, в кожній своїй роботі Cassius вдало поєднують френч хауз, французьке ретро 60х років, диско 70х та фанк 80х. Музиканти вміють зробити зовсім не комерційну музику масовою. В архіві дуету також ремікси для таких зірок світової сцени як Bjork, Daft Punk, Depeche Mode.

Виступ на фестивалі електронної музики та технологій Futureland, це перший візит дуету Cassius до Львова. Минулого року фестиваль відвідали більше 4400 фанатів електронної музики, хедлайнером був один із сотні найкращих діджеїв світу бельгійський діджей Netsky.

На сцені фестивалю Futureland виступлять також інші не менш популярні виконавці електронної сцени як з закордону так і з України. Їхні імена анонсують зовсім скоро.

Ціна квитків на фестиваль –  від 270 грн.