Гастролі Львівського ІТ: Як це було!

 

1 / 11

Гастролі Львівського ІТ – це 5 днів, 5 міст та більше 1000 учасників. Цілий тиждень команда Львівського ІТ Кластеру та  професіонали з провідних ІТ компаній гастролювали на величезному автобусі Україною аби розповісти про головні ІТ тренди та обмінятись досвідом. Вони провели десятки цікавих презентацій, дискусій та воркшопів у Вінниці, Києві, Харкові, Дніпропетровську та Одесі.

Гастролі Львівського ІТ – це справжня квінтесенція ІТ трендів,цікавих спікерів, захопливих дискусій, доповідей, воркшопів, нетворкінгу, розваг та львівського колориту. Атмосфера кожного міста робила цю подію по-справжньому унікальною. Незважаючи на те, що  тур тривав нон-стоп продовж п’яти днів, Гастролі Львівського ІТ виявились захопливими та дуже пізнавальними для всієї  для всієї команди. У кожному місті ми мали змогу зустрітись із щирими любителями ІТ та справжніми віртуозами своєї справи.

Під час Гастролей Львівського ІТ ми поспілкувались на теми Embedded з Володимиром Шиманським, Іван Лаврів розповідав про молоду та елегантну мову програмування Rust, а італійський телеком спеціаліст із компанії Київстар Алессандро Ананія розказав про 3G зв’язок в Україні. Гості Гастролей також дізнались про розподільні додатки та як вирішувати проблеми за допомогою інструментів Windows Azure від Андрія Чеха. Дует із компанії EPAM Systems Павловський Олександр та Павло Коменда розповідали про граничні ситуації і тонкощі мови JavaScript. Досвічений викладач Львівської бізнес школи Наталка Шпот ділилась досвідом із слухачами, розповівши про емоційний інтелект, управління гнівом у стосунках із замовником і звісно про те як не загубитись на безконечних просторах ІТ. Про розвиток ІТ у місті та про те як живеться львівським ІТ-шникам розоповідав CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Опісля доповідей усі гості могли задавати запитання або просто поспілкуватись зі спікерами. Незмінною традицією у кожному місті були кава-перерва та нетворкінг. Однією із головних цілей Гастролей Львівського ІТ є обмін досвіду між містами та налагодження контактів. Такі нетворкінги були дуже пізнавальними, адже люди з різних міст могли спілкуватись та ділитись досвідом у неформальній та невимушеній обстановці. Спілкуванню дуже сприяла жива музика від гурту SUNS, який став частиною команди. Вони привезли справжній львівський колорит у кожне місто.

Ми не забували і про подарунки для наших гостей.  Під час Гастролів Львівського ІТ було розіграно безліч призів, проте головними серед них були 5 квитків на Львів ІТ Арену 2015. Розіграш квитків став окремою атракцією для глядачів, адже розіграш виявися дуже непередбачуваним і своєрідним.  Щоб виграти квиток потрібно було просто перемогти у грі камінь-ножниці-папір, а сам розіграш відбувався на очах у  всієї публіки. Саме тому кожен розіграш супроводжувався шаленими емоціями, оплесками та радістю. Тепер у кожному з 5-ти місті є щасливчик, який 2-4 жовтня приїде до Львова на Lviv IT Arena 2015.

ДИВІТЬСЯ як це було!

Особливу подяку хочемо висловити нашим пертнерам у містах, які допомогли нам організувати цю унікальну подію. Без вас це було б неможливим!

Вінниця: Devrain, Ciklum, Vinnystia IT Academy, Woman who code,  Vinbazar

Київ: Центр інновацій та підприємництва IHUB, IT Education Kyiv, IT expert, Prog.kiev.ua, Сайт міста Київ 44.ua

Харків:  Sigma, Altexsoft, Oracle academy, Source IT,Сайт містаХаркова 057.ua, Dataart, Робота в Харкові, Dev Time, Сonformato

Дніпропетровськ: I coworking HUB, I business incubator, Inovataion Box, ITEM, Мост Днепр, ШАГ,Сайт міста Дніпропетровська  056. ua, Dnepr. com,  IT School Hillel International, Indigo

Одеса: Geekslab, IT School Hillel International, Sigma, Wannabiz,Сайт міста Одеса 048.ua, ШАГ, Dataart, GUID