Вітаємо GigaCloud у Львівському IT Кластері

24 Apr, 2018

GigaCloud – універсальний хмарний оператор, який пропонує сервіси для вирішення різних ІТ-завдань бізнесу:

• IaaS (інфраструктура в оренду як сервіс) для малих, середніх та великих компаній;
• PaaS (хмарні платформи) для розміщення продуктів 1С, Бітрікс-продуктів, корпоративної пошти та веб-хостингу в хмарі;
• SaaS (бізнес-додатки): сервіс відеоспостереження та аналітики Cloud Video.

Компанія входить до складу GigaGroup разом із телеком-оператором GigaTrans та дата-центром GigaCenter. Окрім GigaCenter, у хмарного оператора є ще два фізичних майданчика – в Україні та Польщі.

GigaCloud надає повний супровід клієнту: допомогу у виборі потрібного сервісу, безкоштовну міграцію даних у хмару та її тестування, техпідтримку 24/7.

artem-kohanevich-ceoЗвернення Артема Коханевича, СЕО GigaCloud:

«Ми раді стати частиною найбільшої IT-спільноти Західної України, яка вже протягом кількох років задає тренди для всього ринку. Для GigaCloud підтримка молодого бізнесу в Україні та локальних ІТ-ініціатив є надважливою. Оскільки хмарні сервіси – це та модель ІТ, яка дозволяє швидко запускати новий бізнес та модернізувати існуючий, розробляти та тестувати будь-які нові проекти, впевнені, що присутність хмарного оператора у львівському кластері – необхідність, продиктована часом».

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру додає:

«Кількість ІТ компаній у Львові зростає і ми раді, що кількість наших партнерів так само збільшується. Разом ми зможемо більше. Попереду в нас багато спільних масштабних та багатообіцяючих проектів».

Більше про компанію: https://gigacloud.ua/