GO TO-U – Новий Учасник Кластеру

25 May, 2021

GO TO-U – це платформа для зручного користування та керування зарядними станціями для електромобілів. Вона робить використання електромобіля простішим, зручнішим та доступнішим. Програмне рішення GO TO-U схвалене провідними світовими виробниками зарядного обладнання для електромобілів. Компанія представлена у 9 країнах і налічує понад 300 000 зарядних точок, що під’єднані до платформи через роумінг. Місія GO TO-U – зменшення викидів CO2 шляхом популяризації електромобілів.

“Для нас стати частиною IT Кластеру – це вийти на новий рівень залученості в розбудову “розумного” міста. За допомогою нашого програмного рішення ми прагнемо зробити суттєвий внесок у розвиток інфраструктури для заряджання електромобілів”, – Назар Шимоне-Давида, CEO і співзасновник компанії GO TO-U.

“Мене тішить, що наша велика спільнота зростає завдяки приєднанню таких цікавих і важливих компаній. Такі команди дають натхнення більше творити не лише нам, але й іншим компаніям учасникам. Я впевнений, що разом ми зможемо успішно розвивати ІТ-інфраструктуру Львова”, — Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.