Grid Dynamics – новий учасник Кластеру!


Grid Dynamics – компанія, яка є лідером у розробці відкритих технологічних рішень нового покоління, які масштабуються. Компанія працює у галузях – eCommerce, BigData та Cloud технології. Основні напрямки діяльності – відбудова omnichannel-платформ, пошук та персоналізація, налагодження CI/CD-процесів.

Grid Dynamics має обширний досвід у відбудові складних комерційних рішень та бере активну участь в open source-суспільстві.

Використовуючі найкращі технологічні практики, Grid Dynamics допомагає своїм клієнтам створювати передові рішення для своїх споживачів. Компанія завжди будує довготривалі ділові відносини та враховує бізнес-інтереси клієнтів протягом всього циклу розробки проектів. Серед клієнтів – такі компанії як eBay, Yahoo, Kohl’s, Macys, x.commerce та PayPal.
Grid Dynam“Ми раді приєднатися до такої відомої спільноти як Львівський ІТ Кластер. З моменту свого створення в 2006 році компанія Grid Dynamics стабільно зростає та здобула хорошу репутацію в Україні. Ми цінуємо талант, досвід і працьовитість ІТ-інженерів України та віримо у великий потенціал ІТ-індустрії в країні.
Обидва засновники – Вікторія Лівшиць і я, Леонард Лівшиць, – народилися і виросли в Україні. Я отримав вищу освіту у Харкові. Моє сімейне коріння пов’язано з такими містами як Львів, Харків, Чернівці та Київ.
Grid Dynamics розробляє кілька комплексних рішень у передових напрямках технологічного простору, які відповідають найвищим вимогам наших міжнародних клієнтів. Grid Dynamics надала широкі можливості для розвитку українських ІТ-інженерів у Сполучених Штатах і Європейському Союзі. Я дійсно дуже радий можливості розширення нашої присутності та обміну досвідом з ІТ-партнерами у Львові”, – каже СЕО компанії Леонард Лівшиць.

“Співпраця із Grid Dynamics дуже важлива для нас, адже це сильний гравець на ринку, і ми переконані: компанія внесе позитивні зміни у діяльність Кластеру. У нас схожі цілі – ми прагнемо розвивати ІТ та зміцнити позиції нашої країни й Львова на міжнародному ринку. Маємо намір залучити компанію до усіх наших ініціатив та проектів, щоб якомога швидше втілити наші плани у реальність“, – каже CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Довідка:

Львівський IТ Кластер – це спільнота, яка об’єднує провідні компанії у галузі інформаційних технологій, що спільно взяли на себе ініціативу проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.