IT House із висоти пташиного польоту

04 Jul, 2016

Унікальний ІТ-проект – IT House – тепер можна оглянути із висоти пташиного польоту. Панорамні фото дають можливість згори побачити інноваційний будинок для ІТ-спеціалістів, який будують для учасників Lviv IT Cluster. У пілотний в Україні ІТ-дім можна буде заселитися уже у 2017. Резиденти IT House – лише представники сфери ІТ, які отримають ряд переваг у новому житлі.
Серед особливостей будинку – дах із терасою та сонячними колекторами. Енергію із колекторів використають на підігрів води, тому мешканці зможуть економити на послугах. Інша частина даху – це тераса із шезлонгами, яку резиденти зможуть облаштувати у зону спільного відпочинку.

Будинок матиме 72 квартири, більшість із них уже придбали працівники компаній Кластеру. «У порівнянні з іншими проектами, IT House – доступний з фінансового погляду, із креативними ідеями, що мотивують – як-от площа загального користування із конференц-залом та дитячою кімнатою. У проекті найбільше подобається можливість брати участь у процесі будівництва, а також абсолютна прозорість у всьому,» – говорить Андрій Франків, Technical Leader у SoftServe, майбутній резидент будинку.

“Найбільше сподобався концепт проекту, співвідношення ціна-якість та те, що учасники самі безпосередньо впливають на якість кінцевого продукту,» – говорить Анатолій Добросинець, інженер компанії N-iX, який теж придбав житло у будинку.
Нагадаємо, що за будівництвом IT House можна спостерігати наживо, уже запущений live stream. Більше про проект та переваги життя у будинку – у нас на сайті.