IT House: вигляд зсередини

18 Oct, 2016

Львівський ІТ Кластер проводить екскурсії на будівельний майданчик IT House. Це можливість побачити найкомфортабельніший будинок у Львові на власні очі та дізнатися більше про його переваги.

Під час екскурсії у вас буде можливість подивитися на базове планування квартир, а також оцінити дизайнерські рішення ваших майбутніх сусідів. Це надихне вас на власні творчі підходи, а ми допоможемо перепланувати квартиру за вашим бажанням.

Окрім квартир, в екскурсію входить огляд стилобату та паркінгу, а також вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Приходьте та відчуйте переваги IT House на власному досвіді.

Зареєструватися на екскурсію можна тут.
b

Якщо ж ви хочете повторної презентації IT House у своїй компанії, залиште заявку тут. Наш менеджер з радістю прийде до вас офіс, розкаже про концепцію будинку і покаже гарні світлини та відео.

ІТ House – це новітній будинок, який ІТ Кластер будує для працівників львівських ІТ компаній. Це не просто житло, а спільнота. Завдяки одному спільному входу, мешканці будуть щоденно зустрічатися в холі, а для більш довгих зустрічей передбачені мітінг-руми. Після роботи не обов’язково дивитися телевізор чи сидіти біля ноутбука, куди цікавіше поспілкуватися з однодумцями.
l

Наразі, в IT House добудували останній 10-й поверх, наприкінці жовтня буде готовий фасад будівлі. З 70-ти квартир лишилося 6 некуплених.

Із запитаннями щодо IT House звертайтесь до менеджера Lviv IT Cluster Мар’яни Мавдрик: тел.: +38 067 34 00 966, e-mail: maryana.mavdryk@itcluster.lviv.ua.