6 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

iDalko приєднується до Львівського ІТ Кластера

iDalko – компанія, яка розробляє програмні продукти та має статус Platinum у партнерській програмі Atlassian. Компанія заснована в 2011 році. У той час Atlassian переживав глобальний підйом. Це спричинило попит на підтримку цілого класу нових користувачів. І iDalko розпочала розробку доповнень, таких як Table Grid, для компаній, які хочуть отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій у програмне забезпечення Atlassian.

iDalko розширив свої послуги за межі ринку Atlassian за допомогою інтеграційного рішення Exalate. Exalate забезпечує безперебійну співпрацю між інструментами, командами, всередині компанії та створений для автономності сторін. Це інтеграційне рішення розроблене для гнучкої конфігурації за допомогою сценаріїв у своїй основі та використовує методи безпечного зв’язку для передачі даних.

Львів був однією з перших локацій компанії. Завдяки лише трьом членам у коворкінгу в перший день, команда зросла до 26 професіоналів, які займаються розробкою та підтримкою продуктів, а також консультаційними послугами.

iDalko продовжує розширюватися і має міжнародну команду з понад 90 осіб які розмовляють 24 мовами і працюють віддалено або з п’яти офісів у Бельгії, Франції, Україні, Індії (віртуальний центр) та Коста-Риці.

iDalko в цифрах:

  • 5 офісів: головний офіс в Бельгії та представництва у Франції, Україні, Індії та на Коста-Риці;
  • Понад 2000 клієнтів по всьому світу;
  • Близько 30% компаній зі списку Fortune 500 – це клієнти iDalko;
  • 35+ сертифікатів Atlassian;
  • 2 продукти в топі на Atlassian Marketplace.

for-fb05-02-4

«Львів – найбільш європейське місто України, а Бельгію називають «серцем Європи». Тож і продукт, і команда зростаюсть в гуманному, прозорому та різноманітному середовищі. Чого ще можна бажати?», – каже Сергій Онищенко, науковий співробітник iDalko.

“iDalko має довгу історію з Україною, яка сягає 2011 року. За це десятиліття я мав честь познайомитися з багатьма розумними, доброзичливими та талановитими українськими людьми. Разом ми створювали наші флагманські продукти, і дуже весело проводили час. Ми дуже оптимістично дивимося на наше партнерство з Львівським ІТ Кластером і з нетерпінням чекаємо на співпрацю з професіоналами-однодумцями. Ми віримо, що разом, обмінюючись ідеями та досвідом, ми зможемо створити ще більше проєктів та можливостей, які приносять користь як громаді, так і індустрії. У ці важкі часи особливо важливо триматися разом і підтримувати один одного та тих, хто цього потребує”, – говорить Френсіс Мартенс, співзасновник iDalko та продакт овнер Exalate.

Дякую компанії iDalko за довіру та розуміння того, наскільки важливою зараз є підтримка не тільки всередині спільноти, а й поза нею. Зараз у Кластері діє низка проєктів та ініціатив, завдяки яким кожнен новий учасник може ще більше докластися до підтримки ІТ-індустрії та приближення перемоги України у цій війні”, додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

 

Поділитися статтею:
iDalko приєднується до Львівського ІТ Кластера

iDalko – компанія, яка розробляє програмні продукти та має статус Platinum у партнерській програмі Atlassian. Компанія заснована в 2011 році. У той час Atlassian переживав глобальний підйом. Це спричинило попит на підтримку цілого класу нових користувачів. І iDalko розпочала розробку доповнень, таких як Table Grid, для компаній, які хочуть отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/idalko-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd183d194d182d18cd181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181_62f8647b3d6f3.jpeg
Скопійовано!