Incora Приєдналась до Львівського ІТ Кластеру

17 Sep, 2019

Incora займається розробкою програмного забезпечення з 2015 року і за цей час ми реалізували понад 40 інноваційних проектів для клієнтів з усього світу.

Наша талановита команда складається з крутих фахівців, які використовують найсучасніші підходи у Web та мобільній розробці. Ми займаємося створенням та оптимізацією різноманітних проектів, зокрема сфері освіти, медицини, фінансів, та інших.

1d9a6925

Особистий та професійний ріст надзвичайно важливий для нашої команди, тому ми радо ділимося знаннями та досвідом. Цього літа, наприклад, ми запустили 2-місячний освітній проект для молодих програмістів, які хочуть отримати досвід розробки реального проекту. Лекторами на Incora Coding Camp стали четверо наших досвідчених розробників. Захоплення новітніми технологіями, взаємна підтримка та затишна атмосфера допомагають нам розробляти чудові проекти і будувати довготривалі та міцні стосунки як із членами команди, так і з клієнтами.

Вступ у Lviv IT Cluster дуже важливий для нашої команди, адже це дасть нам можливість брати активну участь у розробці різноманітних соціальних проектів для покращення якості життя міста, – переконаний Богдан Васильків, CEO в Incora. – Робота з глобальним ринком показала, що наша сфера має великий потенціал і ми повинні об’єднатися, щоб разом стати рушієм змін”.

“Сильна соціальна позиція Lviv IT Cluster дуже імпонує цінностям нашої компанії. Ми переймаємося добробутом регіону та підтримуємо ініціативу Кластеру щодо надання висококваліфікованої ІТ освіти”, – каже Тетяна Стойко, CTO в Incora. 

“Ми раді вітати нового учасника Львівського ІТ Кластеру. Зараз спостерігається корисна тенденція серед молодих ІТ-компаній – ставати соціально відповідальними. Впевнений, що Incora зможе привнести багато позитивних змін в тех індустрію”, – коментує Степан Веселовський, виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру.