Вітаємо Indeema Software у Львівському ІТ Кластері


Indeema Software займається повним циклом розробки програмного забезпечення. У компанії впевнені, що майбутнє неможливо уявити без інтернету (у всіх куточках світу), різних гаджетів (що завжди при тобі), розумних об’єктів та їх поєднань.

Компанія має фундаментальний досвід та знання, розробляє та підтримує проекти у таких сферах як:
  •  Промисловий інтернет речей (IIoT)
Indeema Software налагоджує та автоматизує апаратно-програмні зв’язки для різноманітних галузей промисловості та бізнесу. Створює системи діагностики змін у кліматі для точного відстеження та аналітики забруднення повітря, розробляє системи для оцифрування та керування інфраструктурою розумних міст, і купу іншого.
  • Бізнес-рішення на основі Blockchain
Компанія використовує найсучасніші технології та концепції для створення персоналізованих додатків. До прикладу, для крипто-краудфандингових заходів (ICO, ITO, STO) розробляє створення криптоактивів, смарт контрактів, проектної документації, персоналізованих розподілених реєстрів, та інше.
  • Мобільні, веб та децентралізовані додатки
Розробляє інтерактивні та адаптивні веб та хмарні рішення різної складності, а також нативні та крос-платформні мобільні застосунки. Піднімає рівень безпеки корпоративних та комерційних програм за допомогою децентралізованих систем.
Володимир Шевчик, СЕО Indeema Software: «Вважаю, що IT Cluster — це чудова можливість знайти однодумців серед ІТ-професіоналів для створення крутих спільних проектів, здатних розвинути як ІТ індустрію, так і економіку України».
 

«Вітаємо Indeema Software у команді Кластеру. Сподіваємось на плідну співпрацю. Збільшення нашої спільноти однодумців, професіоналів ІТ-індустрії є дуже важливим для нашого міста та країни вцілому». – Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Головний офіс Indeema Software розташований у Сіетлі (США), а технічний відділ — у Львові. Загалом, компанія має експертизу в різних сферах розробки, та в основному працює з промисловим інтернетом речей та розробкою з використанням технологій розподіленого реєстру.