Infopulse Підтвердила Статус Постачальника Послуг Microsoft Azure

18 Mar, 2021

Статус постачальника послуг Microsoft Azure Expert за програмою Managed Service Provider (MSP) підкреслює важливий етап 17-річної співпраці між компаніями Infopulse та Microsoft. Статус Azure Expert MSP — це валідація експертизи та досвіду організації у наданні передових хмарних сервісів Azure.

Для отримання розширеної сертифікації компанія Infopulse пройшла зовнішній аудит на предмет відповідності жорстким вимогам програми Microsoft і увійшла в список 100 глобальних Azure Managed Services компаній. Корпорація Microsoft ввела цей партнерський статус у 2018 році щоб виділити надійних IT-партнерів, які допоможуть бізнесу реалізувати комплексну цифрову трансформацію.

«Ми надзвичайно раді отримати визнання нашої компанії як сертифікованого постачальника керованих послуг Azure від Microsoft. Ця кваліфікація підтверджує наші передові можливості і націленість на інновації, що дозволяє нам впроваджувати організаційну трансформацію за допомогою хмарних технологій. Технічні можливості та бізнес-експертиза Infopulse у великій екосистемі продуктів Microsoft забезпечують нашим клієнтам отримання послуг із впровадження хмарних технологій Azure світового рівня, які повністю відповідають вимогам бізнесу», — Іван Мусієнко, Керівник Cloud Center of Excellence в Infopulse, Managed Services & Solutions.

«Програма Microsoft Azure Expert MSP відзначає партнерів, які зробили вагомий внесок у створення та надання можливостей керованих послуг нового покоління. Компанія Infopulse продемонструвала експертизу та досвід, необхідні для того, щоб стати учасником програми Azure Expert MSP», — Myladie Stoumbou, Директор програми One Commercial Partner в Microsoft CEE Multi-Country.