Intellias Долучається до Різдвяних Традицій та Благодійних Ініціатив

27 Dec, 2018

Цього року компанія Intellias долучилася до різдвяного ярмарку у Львові, який проходить на площі Ринок та на проспекті Свободи. Встановивши брендовану хатинку Intellias на площі Ринок, компанія не лише підтримує різдвяні традиції продажем страв зі святкового меню, але й у такий спосіб долучається до благодійного збору коштів для акції «ІТ Миколай».

Керівництво компанії вважає такий крок чудовою можливістю підтримати різдвяні традиції Львова, а також запросити до благодійності як мешканців міста, так і туристів, кількість яких на період зимових свят суттєво зростає. Підтримуючи родинні цінності, Intellias організовує святкування Всесвітнього дня дитини, Дня Святого Миколая та вітає з Днем знань. Тому було вирішено підтримати традиційний Львівський ярмарок, який є місцем зустрічі львів’ян і гостей міста у період новорічно- різдвяних свят, де можна скуштувати смачну їжу і зігрітися гарячими напоями.
intell1
Метою акції «ІТ Миколай» є збір коштів серед ІТ-компаній на купівлю медичного обладнання для шпиталів, що займаються лікуванням онкохворих дітей. Цієї зими Intellias вирішив розширити звичні межі збору коштів та, окрім традиційної пожертви оплати за робочий час, що практикується серед спеціалістів, компанія перерахує на благодійність по одній гривні з кожного чеку і додатково 10% із кожного чеку працівника компанії, який/яка здійснять покупку. Таким чином, кожен покупець зможе докластись до важливої місії – збору 1 млн 884 тисяч гривень.

«Акцію “ІТ Миколай” Intellias підтримує уже 7-ий рік поспіль. Завдяки нашим працівникам та активній позиції компанії, щороку нам вдається збирати все більше коштів. І мова йде не лише про подарунки у святковий період, а й про суттєво важливіші речі, які рятують життя», – прокоментував CEO та співзасновник компанії Віталій Седлер.

intel2
Скуштувати смачні страви, запропоновані гастрономічним партнером Intellias – компанією ФЕСТ, та долучитись таким чином до благодійного збору коштів можна буде у період з 9 грудня до 20 січня.

Про Intellias

Intellias – українська сервісна IT-компанія, з офісами у Львові, Києві, Одесі, Харкові, та Берліні. Заснована у 2002 році, компанія має понад 15 років досвіду успішної співпраці з провідними європейськими та північноамериканськими технологічними компаніями. Ми працюємо з усіма ключовими технологіями у сферах Automotive, DevOps & Cloud, Mobile App Development, Data Science сamp; Big Data, IoT сamp; Embedded та розробки платформ.

Intellias визнано одним з лідерів у галузі інформаційних технологій у рейтингу Clutch. Компанія представлена у рейтингах “25 найкращих IT аутсорсингових компаній у світі” та “Найкращі .NET розробники”. Також компанія ввійшла до списку 100 найкращих компаній-аутсорсерів за версією International Association of Outsourcing Professionals. Intellias включено до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі, та номінована до відзнаки Британської асоціації Global Sourcing Association. За підсумками 2017 року Intellias став найкращим роботодавцем у категорії «800+ спеціалістів» за даними опитування DOU.ua.

Про «ІТ Миколай»

«ІТ Миколай» – це щорічна благодійна акція, яку організовує БФ «Крила Надії». Вона об’єднує працівників львівських ІТ-компаній та всіх ІТ-спеціалістів шляхом проведення благодійних акцій, метою яких є збір коштів на медичне обладнання для порятунку життя онкохворих дітей. За 2012-2015 роки загалом зібрано 2 мільйони гривень завдяки цій акції. У грудні 2012 р. відбулася перша благодійна акція «ІТ Миколай», яка проводилася працівниками більшості львівських ІТ-компаній. Щороку суми благодійних пожертв зростають.