Intellias Розширює Діяльність в Східній та Центральній Європі

16 Oct, 2018
Провідна українська ІТ-компанія Intellias оголосила, що фонд під управлінням Horizon Capital підписав угоду з придбання міноритарної частки в компанії. Завдяки цій підтримці компанія продовжуватиме забезпечувати рівень обслуговування, що відповідає найвищим вимогам клієнтів.

«Ми раді оголосити про залучення інвестицій від фонду Horizon Capital саме в той час, коли ми розширюємо свою присутність в Україні та за її межами», заявив Віталій Седлер, співзасновник та CEO компанії Intellias. Intellias – це одна з найбільш динамічно зростаючих ІТ компаній в Україні, що виросла з близько 150 спеціалістів у 2013 році до понад 1100 сьогодні. Це є свідченням успіху наших клієнтів, для яких Intellias є надійним R&D партнером та котрих ми підтримуємо у складних технологічних проектах з розробки програмного забезпечення».

Із метою розширення можливостей надання послуг клієнтам Intellias створює нові центри розробки додатково до головного офісу у Львові. Офіси в Києві та Одесі успішно функціонують
уже декілька років. Наступним кроком стане відкриття Центрів розробки у Харкові та Івано-Франківську, а в майбутньому і в країнах Центральної та Східної Європи.

«Ми пишаємося тим, що Intellias є однією з 10 найбільших IT-компаній з хед-офісом в Україні. Цей успіх був би неможливим без дотримання високих стандартів якості та наполегливої роботи нашої команди, яка налічує понад 1100 професіоналів. Intellias є одним з найкращих роботодавців за показником задоволеності роботою, і ми хочемо зберегти цей результат у майбутньому. Ми розглядаємо цю інвестицію як початок нового етапу нашого розвитку, на якому ми ще з більшими амбіціями продовжимо вдосконалюватися заради наших клієнтів і колег», – додав Михайло Пузраков, співзасновник та голова Ради директорів Intellias.

Intellias вже кілька років поспіль здобуває звання одного з найкращих ІТ роботодавців згідно з рейтингом DOU, найбільшої платформи в Україні, що оцінює показники задоволеності роботою ІТ-спеціалістами. В індустрії з високою конкуренцією за найкращих інженерів-програмістів Intellias інвестує значні кошти для того, щоб залучати та утримувати найбільш талановитих розробників, пропонуючи їм гідну компенсацію та комфортне робоче середовище. Intellias надає своїм спеціалістам можливість працювати над складними інноваційними проектами для відомих міжнародних клієнтів та створює найкращі умови для професійного розвитку, що є надзвичайно важливим для розробників.

Про Intellias

Компанія Intellias була заснована у Львові у 2002 році. Станом на 2018 рік компанія надає повний комплекс послуг з розробки програмних продуктів, нараховує понад 1100 професіоналів та базується в Україні. Intellias постійно очолює рейтинг роботодавців в сфері ІТ-послуг в Україні та визнаний одним з найшвидше зростаючих постачальників ІТ-послуг, збільшивши розмір бізнесу більш ніж в 10 разів протягом останніх шести років. Intellias завоював довіру провідних міжнародних корпорацій, а також середніх та малих підприємств як постачальник IT-послуг та надійний партнер. Intellias заснували Віталій Седлер та Михайло Пузраков, які продовжують керувати компанією.

Про Horizon Capital

Horizon Capital – компанія, що управляє фондами прямих інвестицій із сукупним капіталом під управлінням понад 800 мільйонів доларів США. Через свої фонди, Horizon Capital підтримує підприємців-візіонерів, які трансформують бізнес-середовище в Україні та регіоні. Її фонди є одними з найбільш активних інвесторів у ІТ-сектор регіону, включно з, зокрема, такими компаніями як Rozetka, Jooble, Ciklum, Tinkoff Credit Systems та багато інших.