Вітаємо Компанію Intetics у Львівському ІТ Кластері

02 Jul, 2018

Компанія Intetics – це провідна світова технологічна компанія, орієнтована на створення та функціонування розподілених професійних команд для розробки програмного забезпечення, тестування програмного забезпечення, системної інтеграції та обробки даних. Intetics створив та запатентував поняття Offshore Dedicated Teams®, Remote In-Sourcing®, концепції Predictive Software Engineering і платформи для зниження технічного боргу (TETRА).

Intetics має багатий досвід у програмному забезпеченні, надійну платформу для управління якістю продукту та блискучу методологію для підбору талановитого персоналу, формування команди та утримання талановитих працівників – а це гарантує те, що клієнти отримують виняткові рішення та результати для своїх програмних застосувань та проектів обробки даних. Результати роботи співробітників Intetics не лише відповідають очікуванням клієнтів, а й вже два десятиляття перевищують їх.

Intetics працює у всьому світі, маючи центри розробки в Україні (в таких містах, як: Львів, Харків, Київ), Білорусі (у Мінську), Польщі (у Кракові), представництва у Великобританії, Німеччині, США. Штаб-квартира розташована в Неаполі (штат Флорида, США). Команда складається із більш ніж 500 видатних фахівців, які мають багатий технічний досвід та досвід роботи в різних IT технологіях.
Інтентікс сертифікований ISO 9001 (якість) та ISO 27001 (безпека), а також являється Microsoft та Oracle Gold Partner.

Інноваційні здобутки компанії та розвиток компанії відображені у першості серед таких престижних нагород як, Inc 5000, Software 500, Chicago Innovation, CRN 100, Deloitte Technology Fast 50, European IT Excellence и Best European BPO, входить в Top 100 Global Service Providers та список Top 100 Outsourcing Companies.

“Ми дуже раді приєднатися до Львівського IT кластеру; це велика честь стати частиною спільноти, яка відіграє значну роль у ІТ-індустрії Львова та України в цілому. Я впевнений, що 23-річний досвід компанії Інтентікс сприятиме подальшому розвиткові львівської IT-спільноти,”  підкреслює Борис Концевой, Президент & СEO Intetics.

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру: “Створення епіцентру ІТ у Львові є можливим зокрема завдяки тому, що нові компанії приєднуються  до нашої спільноти. Раді вітати компанію Intetics у Кластері”.

Більше інформації про компанію: https://intetics.com/