Програма Кластеру «Інтернет Речей» у Львівській Політехніці – Одна з Найпопулярніших Серед Абітурієнтів

02 Aug, 2017

26 липня в Україні офіційно завершилась подача заяв на вступ до ВНЗ. Навчальна програма Львівського ІТ Кластеру «Інтернет речей» у Львівській Політехніці – в топі найпопулярніших серед абітурієнтів та перша за найвищим прохідним балом у спеціальності Комп’ютерні науки в Україні.

Прохідний бал ЗНО на вступ на програму Інтернет речей – найвищий в Україні – 190 балів. Загалом, заяви на вступ на програму цього року подали 756 абітурієнтів. З них вже обрали 25 найкращих студентів, які навчатимуться на бюджетній формі навчання. Решта – 125 місць на програмі – платні.

«Такі бали – це результат вкладених зусиль в навчання студентів, які вступили на програму Інтернет речей у 2016 році. Я вважаю, що студенти програми мають дуже високий рівень знань і це є нашою основною рекламою, яка зацікавила абітурієнтів цього року. Також це наша спільна робота, заслуга розробників програми, викладачів та менторів, Львівського ІТ Кластеру та всіх компаній, які нам допомагали» – розповідає Зеновій Верес, керівник освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру, Solution Architect SoftServe.

До 5 серпня триває подача документів на навчання студентів, які вступили на бюджет, а до 10 серпня – тих, хто вступив на приватну форму навчання. Загалом програма інтернет речей розрахована на 150 студентів.

«Перші студенти програми Інтернет речей вже завершили перший курс цього року і їхній рівень знань та прогресивності вразив усіх. Ми побачили, що ця програма, яку ми створили, дуже відрізняється від усіх інших, дає великі результати, а це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку. Вже за 3-4 роки ми матимемо експертів у галузі Інтернет речей у Львові, це якісно вплине на розвиток ІТ в місті загалом. Успіх цієї програми доводить, що розвиток ІТ освіти у Львові є однією з найголовніших місій Кластеру, з якою ми добре справляємось. Кількість студентів які подались – головне підтвердження», – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Інтернет речей – це перша інноваційна програма Львівського ІТ Кластеру, яку запровадили у Львівській Політехніці минулого року, спільно з академіками та ІТ компаніями – PLVisionSoftserveN-iXCypress SemiconductorCiklumIntelliasConscensia, EleksKindGeek SoftwareLohika, PerfectialNravoVakoms та Masteram.