IT Future провів лекцію у школі #50

29 Nov, 2015

20-ого листопада ми завітали у школу № 50 та поспілкувались із учнями випускних класів. Цього разу учні слухали особливо уважно, адже своїм досвідом ділились випускники цієї школи. У рамках IT Future Володимир Воєвідка, Єгор Каліберда та Юрій Яворський розповідали про свій шлях в ІТ.

Першим виступив Володимир Воєвідка із компанії Eleks. Незважаючи на молодий вік, хлопець встиг набути великий досвід. Він розповів чому важливо експериментувати і почати працювати в ІТ якомога швидше. Також він порадив учням читати, особливо професійну літературу, якщо вони вже визначились із майбутньої професією.

1 / 16

Також про свій досвід розказав Юрій Яворський – студент першого курсу Львівської Політхеніки факультету прикладної математики. Хлопець розказав про свій шлях в ІТ та перші здобутки – про те як сам вивчив  свою першу мову програмування –Паскаль.  Юрій незважаючи на навчання в інституті уже підпрацьовує фрілансером та має великі амбіції щодо роботи в ІТ.

Останнім із доповідачів був Єгор Каліберда, розказавши учням про життя, роботу та власний бізнес. Він розповів як різні заняття та факультативи, якими він займався у шкільні та університетські роки допомогли йому сформувати особистість та почати власну справу.

Випускники надихнули учнів обрати своє омріяне ремесло якомога швидше та наполегливо іти до цілі. А на завершення завдяки нашим друзям із GDG Group Lviv учні змогли потестувати окуляри віртуальної реальності і зробити спільне фото на пам’ять!

Особлива подяка викладачеві – Павлу Бачинському, який був ініціатором провдення такого захопливого заняття у школі №50 і допоміг нам у його організації!