IT Future завітав до 46-ої школи!

16 Nov, 2015

У рамках проекту IT Future Львівський ІТ Кластер та Juniors Club Lviv і в одному обличчі працівники компанії EPAM Systems провели захопливу та веселу зустріч із учнями школи №46. Наші експерти розповіли про стереотипи, можливості та переваги роботи в ІТ.

Уже другий рік поспіль Кластер проводить профорієнтаційні зустрічі зі школярами. Головна ціль -познайомити дітей із тонкощами та перевагами роботи в ІТ, а також мотивувати дітей навчатись старанніше. Цього разу своїм досвідом ділились – Тарас Озарків, Денис Рудяк  та Оленка Буфан.

Урок розпочався із руйнування міфів щодо того хто такі програмісти. Завдяки ряду кумедних слайдів Тарас розповів учням про таке поняття як «ТиЖпрограміст», стереотипи професії, а також розвінчав міф про те що в ІТ немає дівчат. Живим підтвредженням цього була Оленка Буфан – ще один наш експерт.

1 / 14

Олена пояснила чому важливо вивчати англійську, а також показала як саме виглядають офіси ІТ-шників у різних країнах. Учням також розповіли про можливість подорожувати та спілкуватись із людьми із всього світу. “ІТ-шники мають змогу проявляти себе і не мають жодних обмежень щодо зовнішнього вигляду. Тобто, вони можуть одягатись як їм подобається, головне на роботі виглядати чисто та охайно, проте жодних обмежень чи дрес коду немає” – стверджує дівчина.

Денис Рудяк  розповів учнм хто так “шифтери”, а також ділився власним досвідом зміни професії. Він пояснив дітям чому важливо бути експертом своєї справи та чому не варто боятись змінювати роботу.

В кінці заняття залишилось вдосталь часу для запитань, а найактивніші учні отримала корисні подарунки від компанії EPAM Systems. Школярі були захоплені уроком і готові були слухати експертів навіть після дзвоника на перерву. Проте не лише уважність вразила наших ексертів. Примною несподіванкою стало те що після запитання, хто планує пов’язати своє майбутнє з ІТ – третина дітей підняли руку. Чудовим закінченням уроку було спільне фото та селфі із харизматичними експертами.

Кластер розуміє, що випускники потребують натхнення, мотивації та реальних історій успіху. Тож IT Future набиратиме обертів, щоб розповісти учням ще більше інформації про можливості, котрі для них відкриває ІТ. Уже 17 листопада наші досвідчені експерти будуть ділитись досвідом із учнями школи “Гроно”.