IT House – Один з Переможців Міжнародного Архітектурного Конкурсу

12 Dec, 2017

Проект будинку IT House – серед переможців міжнародного конкурсу «Кришталева цегла», який пройшов 8 грудня у Любліні. Компетентне журі обирало найвдалішу будівельну інвестицію 2017 року.

Конкурс «Кришталева цегла» відбувається в Польщі, його метою є налагодити співпрацю по обидва боки східного кордону Європейського Союзу. Цього року участь у конкурсі брали 40 архітектурних споруд з Польщі, України та Білорусі, серед яких як новобудови, так і відреставровані чи відремонтовані споруди. «Кришталеву цеглу» присвоюють в кількох різних номінаціях – житлові будинки, офісні споруди, освітні споруди, технічні та інженерні споруди, готелі, тощо.

new7
Серед цьогорічних переможців, 4 об’єкти у Львові – IT House, ЖК «Місто трав», ЖК «Бортнянський» та приватний будинок по вул. Мишуги, 43. Об’єкти-переможці обиралися за такими критеріями, як високі стандарти будівництва, сучасний дизайн, інноваційні технології будівництва, функціональність об’єктів.

new2
IT House – житловий будинок, на вул. Студинського, ініційований Львівським ІТ Кластером, який збудований для ІТ комюніті Львова, адже в ньому мешкатимуть працівники ІТ індустрії. Будинок вже зданий в експулатацію. Архітектор IT House – Віктор Шевчук.