IT House шукає генерального підрядника – конкурс розпочато!

06 Aug, 2015

IT House картинка головнаIT House – проект, який має на меті створити унікальне в своєму роді житло лише для айтішників. Уже зовсім незабаром розпочнеться будівництво дому на вулиці Студинського, тому тепер ми шукаємо генерального підрядника, який втілить нашу ІТ мрію у життя.

У конкурсі можуть брати участь будівельні компанії, які мають досвід реалізації аналогічних або схожих проектів та відповідною державою ліцензією. Участь у цьому конкурсі є безкоштовною! Сам ж багатоквартирний житловий будинок із нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом  буде розташований у затишному районі на вулиця К. Студинського. Замовником та організатором проекту є обслуговуючий кооператив  житлово-будівельний кооператив «Кластер інформаційних технологій та бізнес послуг». Наш конкурс Конкурс передбачає персональну форму подання пропозиції та документів, що їх супроводжують.

Більш детальну інформацію про положення,а також про технічні дані споруди можна прочитати тут – Положення про вибір генпідрядника для IT House.

Для участі в конкурсі кандидат має подати наступний пакет документів:

– заява на участь у конкурсі (Додаток №1 до Положення);
– належним чином посвідчені копії Виписки або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та ліцензій на здійснення господарської діяльності зі створення об’єктів архітектури;
– довідка, складена у довільній формі, про наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
– довідка у довільній формі, що містить інформацію про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (штатний розпис);
– портфоліо презентацію реалізованих проектів конкурсанта [в форматі .pdf] до 10 слайдів.

Сам ж конкурс відбуватиметься у  три етапи:

1. До 25 червня, конкурсанти подають пакет документів, які передбачені. Опісля  конкурсна комісія на основі поданих матеріалів перевіряє відповідність конкурсантів критеріям, та обирає тих, які допускаються до основного конкурсу та отримують проектну документацію.
2. До 6 липня конкурсант, на основі отриманої проектної документації формує конкурсну пропозицію (Детальніше у Положенні про конкурс)
3.  До 1 серпня конкурсна комісія оголошує переможця конкурсу. Переможців конкурсу визначає журі, до складу якого входять Голова Правління, члени Правління Кооперативу та Головний архітектор Проекту. Члени журі в конкурсі участі не беруть, не дають роз’яснень про умови конкурсу й не консультують авторів конкурсних проектів.

Усі матеріали можна подавати за адресою: вулиця Весняна, 4, м. Львів, бізнес-інкубатор Startup Depot або ж електронною поштою: ithouse@itcluster.lviv.ua  (відскановані документи у форматі pdf) із темою листа: «Конкурс на вибір генпідрядника». Файли повинні бути пронумеровані.

Контактні телефони: 067-340-09-66 (з 10:00 до 19:00), контактна особа – Мар’яна Мавдрик.