Восени Стартує Будівництво Innovation District IT Park


Восени у Львові розпочнуть будівництво наймасштабнішого інноваційного кварталу IT Park. Комплекс будинків, в якому розташуються офіси найбільших ІТ компаній, розрахований на 10 000 робочих місць. У суботу, 24 червня, Lviv IT Cluster презентував майбутній проект будівництва в рамках конференції IT Jazz з новими візуалізаціями та деталями.

IT Park –  квартал з 6 офісними будівлями, 2 бізнес-центрами, готелем, торговим центром, університетом, дитячим садком, розміром в 10 га. Він з’явиться на ділянці між вулицями Стрийська, Чмоли, Козельницька та Луганська. «Зараз в львівському ІТ-кластері 65 компаній і ми добре знаємо своїх клієнтів, розуміємо потреби програмістів. Проведене нами дослідження показало, що ділянка на перетині вулиць Стрийської та Івана Чмоли є найкращою з точки зору логістики для програмістів у Львові»розповідає Андрій Павлів, голова наглядової ради Lviv IT Cluster, CЕО компанії N-IX.

park2
IT Park має стати місцем комфортних умов праці, професійного спілкування, генерації нових ідей та стартапів. Володимир Женчак, девелопер та інвестор IT Park, Galereja Centre коментує: «Це велика гордість, що у Львові працює така велика кількість розумних та освічених людей, які роблять речі, потрібні у всьому світі. Звичайно що для таких людей треба створити комфортні умови  для праці, для відпочинку. Надіюся, що цей проект стане знаковим, містоутворюючим. Ця частина Львова має перетворитися на діловий центр нашого міста».

Окрім цього, інноваційний район стане також місцем для навчання. Там збудують університет розміром 6 тим кв.м. «IT Park може стати креативним середовищем, яке продукуватиме талановитих людей. Креативну людину треба вишколити, виховати, а для цього потрібне креативне середовище, яким IT Park може стати. – Розповідає перший віце-ректор УКУ, Тарас Добко. Це середовище повинне бути міждисциплінарним. Там ІТ повинно спілкуватись з бізнесом, з правом, філософією, мистецтвом та етикою».

park1
Офісні приміщення IT Park будуть збудовані за найсучаснішими технологіями, враховуючи побажання ІТ-компаній. Перша фаза будівництва кварталу IT Park триватиме 2,5 роки, сума інвестицій першої фази будівництва – 95 млн доларів. Інвестиційний менеджер проекту Ольга Мандзюк коментує: «ІТ-компанії одразу отримають шість восьмиповерхових будівель, які мають загальну орендну площу близько 70 тис. ммультифункціональний центр, який включатиме сервіси, розважальну зону, шопінг, великий фінтес-зал, а також дитячий садочок. Елемент без якого ми не обійдемося – університет з лабораторіями. Плануємо, що все це ввійде в першу фазу і тривалість її будівництва буде приблизно 2,5 роки. І це ще песимістичний сценарій». Другу фазу будівництва сподіваються завершити за 5-6 років.

park3
Першими резидентами IT Park будуть такі львівські компанії як SoftServe, N-iX, GlobalLogic, Intellias, Perfectial. Їм належатиме 50 тисяч кв.м. офісних приміщень.