IT Prosteer – Новий Учасник Кластеру

10 Apr, 2018

IT PROSTEER це компанія, що має експертизу у e-commerce проектах різного розміру, а також розробляє власні продукти для автоматизації роботи з глобальними майданчиками Amazon та Ebay.

Компанія заснована у 2014 році та покликана надавати якісні послуги у домені ecommerce. Завдяки нашому чіткому фокусу  на e-commerce розробці ми створюємо чудові повнофункціональні маркетплейси, веб-магазини та продукти. Наші технології дозволяють замовникам отримати увесь комплекс послуг з автоматизації бізнесу від онлайн магазину до імплементації ERP:

✔ PHP, Laravel
✔ MEAN stack (MongoDB, ExpressJS, AngularJS, NodeJS)
✔ СMS OpenCart, Magento, WordPress, Bitrix
✔ Bitrix24 CRM
✔ 1Сi ERP

Корпоративні цінності компанії:
Експертиза – ми використовуємо в наших проектах виключно експертний підхід, що дозволяє максимально якісно та ефективно реалізовувати проекти.
Сервіс – сервісний підхід в імплементації проектів дозволяє клієнтам отримати послуги з мінімальної затратою  часу на реалізацію проекту з боку клієнта та, в подальшому, отримувати якісну підтримку проекту.
Відповідальність – ми відповідально ставимося, як до реалізації проектів в цілому, так і до написання коду зокрема. Кожен проект – це результат синергії наших розробників та клієнта.

29595470_1900535126686397_6030073716157651361_n

IT PROSTEERprofessional steering for your IT!

Ростислав Богуш – СЕО ITPROSTEER:

«Наша компанія має на меті сприяти розвитку ІТ-інфраструктури міста та виконувати важливу  соціальну функцію з подальшої побудови іміджу міста Львів, як ІТ-столиці».

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру:

«Вступ ITProsteer у Львівський ІТ Кластер виступає підтвердженням того, що компанія готова докладати всіх зусиль для трансформації Львова у справжнє місто майбутнього, з великою кількістю можливостей, проектів, та яскравих талантів».

Більше інформації про компанію тут: https://itprosteer.com