ITIS Приєднався до Львівського ІТ Кластеру

07 Oct, 2019

ITIS – сильна і професійна команда, найбільш динамічного системного інтегратора на ринку України.  Діяльність компанії базується на принципах партнерства та інноваційності.

ITIS допомагає вирішувати завдання, пов’язані з ефективністю прийняття управлінських рішень, економією витрат, збереженням даних і оптимізацією ресурсів за допомогою новітніх технологій. 

Компанія робить акцент на стратегічному та консультативному підході до роботи із замовниками, прагнучи говорити з ними однією мовою. Досвід, який ми отримали в галузі консалтингового та ІТ-бізнесу, ми перетворили на стратегію, яка дозволяє чути клієнта, правильно виявляти його потреби та передавати найкращі практики використання інноваційних технологій.

«Ми пишаємось професійним досвідом нашого персоналу і його готовністю братися за найновітніші розробки, які дотепер не були відкриті для українського замовника. Розвиваючи регіональні офіси, ми ставимо за цілі шерити наш досвід та кращі технологічні практики регіональним замовникам, розвиваючи не тільки великі міста України, але й прилеглі до них території, та державу в цілому. Вступ для кластеру, до спільноти професіоналів – це новий драйвер нашого розвитку. Ми сподіваємося, що зможемо примножувати позитивні кейси та укріплювати бездоганну репутацію кластеру», – прокоментував СЕО компанії АЙТІС (ITIS), Ігор Федченко.

Від імені усього Львівського ІТ Кластеру скажу, що ми дуже раді, що наша спільнота росте та збільшується прогресивними компаніями. Особливо тішить те, що ми роширюємо специфіку компаній об’єднання. Впевнений,  що завдяки представникам різних сфер технологічного бізнесу, ми зможемо ще ефективніше працювати на користь Львівської ІТ індустрії, ” – коментує виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру, Степан Веселовський.

Якщо ви шукаєте надійного партнера для реалізації нестандартних задач, бажаєте вигідно вирізнятися серед своїх конкурентів у галузі або почати кардинально новий бізнес в Україні, фахівці ITIS допоможуть підібрати оптимальні рішення та супроводжувати компанію протягом всього життєвого циклу проекту — від проектування та закупівлі до впровадження систем та рішень, надання послуг технічної підтримки та модернізації або оновлення.

Деякі факти:

ДСТУ ISO 9001:2015 (IDT) – відповідність компанії національному стандарту України. 

30 вендорів в портфелі рішень

50 сертифікованих спеціалістів

24х7х365 – режим надання технічної підтримки