Конференція IT Jazz: ІТ, Львів та музика

19 Jun, 2017

У Львові можливо все, навіть поєднання ІТ з джазом. 23 та 24 червня, під час фестивалю Alfa Jazz Fest, у місті відбудеться конференція ІТ Jazz. У дворику львівської Ратуші зберуться підприємці львівської ІТ індустрії, відомі спікери з-за кордону та представники влади, які спільно обговорюватимуть розвиток ІТ індустрії у Львові.

У п’ятницю, 23 червня, у дворику львівської Ратуші, відбудуться три панельні дискусії на важливі теми розвитку технологій в Україні та інвестицій, а також на тему креативного міста. Об 11:00 під час першої дискусії «Ukraine on the verge of technological singularity: Truth or Myth?» з доповідями виступлять – Тарас Кицмей, президент асоціації IT Ukraine, член ради правління SoftServe, Діана Франсіс, член Консультаційної ради аналітичного центру Hudson Institute, Олексій Скрипник, Сo-Founder компанії ELEKS, та депутат ВРУ, та Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі та Володимир Лавренчук, СЕО Raiffeisen Bank Aval.

j5
У другій дискусії на тему інвестицій «Investment & M&A in the Ukrainian tech world» візьмуть участь Бахром Ібрагімов, керівник операцій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Діпак Бхандарі з компанії Avendus, Олена Кошарна, головний виконавчий директор Horizon Capital, Дмитро Лисицький, СЕО компанії Influ2 та Геррі Кехіл з Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Остання дискусія буде присвячена важливій темі розвиткові креативного міста : «Creative City: Dynamics, Innovations, Actions». Під час дискусії виступлять Єлена Волошина, керівник Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні, Ярослав Рущишин, дректор Trottola, Андрій Садовий, міський голова Львова, Олег Денис, віце-президент компанії SoftServe та Андрій Павлів, СЕО компанії N-iX.

Дискусії та обговорення плавно перейдуть в початок вечірніх концертів фестивалю Alfa Jazz Fest, які проходитимуть на сцені на Площі Ринок, а також на головній сцені в Парку Культури.

j
Другого дня на усіх, хто вболіває за розвиток Львова та цікавиться новітніми технологіями, чекає сюрприз. В суботу, 24 червня, о 16:30 відбудеться презентація наймасштабнішого у Львові проекту інноваційного району IT Park. Львівський ІТ Кластер запрошує усіх безпосередньо на місце майбутньої забудови на вул.Чмоли, 1.

ІТ Park – наймасштабніший інфраструктурний проект львівської ІТ-індустрії розміром в 10 гектарів, який має на меті стати осередком для ІТ бізнесу, що динамічно розвивається, та сприяти розширенню ІТ компаній. Це надсучасні офісні приміщення, університетський кампус, дитячий садочок, торговий центр з великою кількістю магазинів та ресторанів та готель.