Долучіться до масштабного дослідження ІТ-ринку Львова


Lviv IT Cluster спільно з соціологічною агенцією ФАМА розпочав роботу над ґрунтовним соціологічним дослідженням IT Research 2017, яке має на меті показати який економічний вплив ІТ галузь має на інші сфери. До участі у цьогорічному дослідженні можуть долучитись усі львівські ІТ компанії.

Цьогорічне дослідження IT Research має на меті з’ясувати взаємозв’язок та економічний вплив ІТ сфери на інші галузі, зокрема які доходи отримують інші сфери від діяльності ІТ компаній у Львові, наприклад, галузь нерухомості та медичного страхування тощо. У дослідженні також звернуть увагу і на витрати ІТ компаній та окремо ІТ спеціалістів – інвестиції, покупки, нерухомість, відпочинок, транспорт та інші, аби зрозуміти на що працівники ІТ сфери витрачають найбільше коштів.

1-44-1920

Окрім того, дослідження ІТ Research дасть можливість оновити інформацію про кількість ІТ компаній у місті та кількість працівників ІТ галузі, адже відомо, що їхня кількість постійно зростає. Нагадаємо, згідно з попереднім дослідженням IT Research за 2015 рік, у Львові працювало 15 000 ІТ працівників та діяло 192 ІТ компанії. За неофіційними даними сьогодні у Львові налічують 20 000 осіб, які працюють у ІТ сфері та більш як 250 ІТ-компаній.

«IT Research дасть Львівському IT Кластеру бачення того, куди нам потрібно рухатись далі і в якому напрямку працювати. Ми неодноразово говорили про те, що одне робоче місце в ІТ створює довкола себе ще 4 робочих місця. IT Research дасть нагоду у цьому перокнатись за допомогою статистичних даних. Ми матимемо чітку картину того, як виглядає ІТ індустрія Львова на сьогодні і як впливає на життя міста та його жителів» – розповідає Степан Веселовський, СЕО Lviv IT Cluster.

1-24-1920

Ваша участь в опитуванні допоможе нам зібрати найточніші дані. Необхідно лише щоб HR або менеджери компанії заповнили просту форму: https://itcluster.typeform.com/to/occOHX

Результати дослідження IT Research 2017, Lviv IT Cluster презентує під час найбільшої технологічної конференції IT Arena, яка відбудеться з 29 вересня по 1 жовтня.

Нагадаємо, що таке дослідження уже проводили у 2016 році. Ознайомитися з результатами минулорічного дослідження, можна за посиланням http://itcluster.lviv.ua/projects/it-research/.