Кластер Нагородив Переможців Олімпіади IT Challenge

24 May, 2018

Вже пятий рік поспіль Львівський ІТ Кластер є співорганізатором олімпіади IT Challenge для школярів Львова та області спільно з Львівською Міською Радою та Львівською Політехнікою. Після кількох місяців та трьох етапів змагання, нарешті обрали переможця. У вівторок прийшло офіційне нагородження усіх фіналістів олімпіади.

IT Challenge – це олімпіада з ІТ для школярів, яка проходить у три етапи. На останньому, третьому етапі фіналісти презентують свої власні проекти перед конкурсною комісією. Цього року у фіналі взяли участь 7ро учнів, завданням останнього етапу було створити навчальну гру англійською мовою з будь-якого навчального предмета з метою зацікавлення учнів та поглиблення знань з англійської мови.

1 / 4

Переможцем IT Challenge 2018 став Юрій Калічун, учень 11 класу ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія», який створив навчальну гру для уроків географії. «Для фіналу олімпіади, я розробив навчальну гру GeoBook для вивчення географії. Я робив проект з думкою про те, що він має зацікавити школярів і викликати в них бажання грати заново. Гра складається з двох рівнів: перший – це вікторина на знання прапорів світу Flag Guess, другий – це гра Countries, схожа на всім відому гру “Міста”, за винятком того, що ви називаєте країни і проти вас грає комп’ютер. Після проходження кожного рівня, гравець бачить свій результат, який, звісно, можна покращити». – Розповідає переможець олімпіади Юрій Калічун.

Львівський ІТ Кластер нагородив переможця сертифікатом на суму 10 000 грн, а школа, в якій він навчається отримає новий комп’ютерний клас. Трьох учнів, які отримали найбільшу кількість балів, нагородили сертифікатами на навчання в LITS та Logos IT Academy.

1 / 4

«Львівський ІТ Кластер активно займається освітніми проектами на сьогодні. Серед них – нові навчальні бакалаврські програми для університетів, зустрічі з ІТ-експертами для студентів, відвідування шкіл Львова та області з пізнавальними презентаціями і, власне, ця Олімпіада для талановитих школярів. Дуже хочемо, щоб молоді люди мали більше можливостей, мотивації навчатися, розвиватися та продукувати власні ідеї. Цього року завданням було створити комп’ютерну гру англійською мовою, бо знання англійської дуже важливе в технологічній сфері і учні мають окрім технічних предметів, володіти англійською дуже добре». – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

1 / 4

Усі фіналісти також отримали подарунки від ІТ компаній, учасників Львівського ІТ Кластеру. Дякуємо компаніям, які долучились: Lohika, N-iX, Global Logic, Data Art, PLVision, SoftServe, Perfectial, Conscensia, Sombra, LITS, Logos IT Academy.

Більше новин:

StrategEast Назвав Кластер Основним Рушієм Розвитку ІТ в Україні

EPAM запускає аналітичну платформу з елементами машинного навчання InfoNgen™ 7.0

ІТ Професії Майбутнього, які Можна Здобути у Львові