Кластер Передав Чергову Партію Захисних Костюмів Медичним Працівникам

22 Jul, 2020

Львівський IT Кластер передав другу партію засобів захисту для  медичних працівників Львова.

Львівський IT Кластер передав ще 20 захисних комплектів для медиків, які проводять тестування ПЛР-тестами у Львові. Першу партію було передано у кінці травня. Комплекти повного захисту для роботи з мікроорганізмами 1-2 ступенів патогенності призначені для створення безпечних умов праці персоналу санітарно-епідеміологічних станцій, медичних, діагностичних і дослідницьких центрів і лабораторій, де працюють з сировиною біологічного походження.

Комплекти доставили у Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги м. Львова. Закупівля захисних комплектів була проведена в рамках проекту Львівського IT Кластеру United for Health.

Нагадаємо, в рамках проекту United for Health, було ініційовано кампанію масового тестування населення на COVID-19 у Львові та області. За весь час проекту було зібрано понад 6 мільйонів гривень, частину з яких перерахували на створений ЛОДА фонд страхування медиків Львова та області. Фонд передбачає одноразову виплату усім медикам, які були інфіковані під час своєї роботи з хворими на коронавірус.