Кластер Передав Захисні Костюми Працівникам ПЛР-Лабораторій

21 May, 2020
В рамках ініціативи United for Health Львівський IT Кластер забезпечив засобами захисту медичних працівників, які проводять тестування на COVID-19 у ПЛР-лабораторіях.

Сьогодні 20-го травня, Львівський IT Кластер передав 54 захисні комплекти для медиків, які проводять тестування ПЛР-тестами у Львові. Комплект повного захисту для роботи з мікроорганізмами 1-2 ступенів патогенності (також відомий як “протичумний костюм”) призначений для створення безпечних умов праці персоналу санітарно-епідеміологічних станцій, медичних, діагностичних і дослідницьких центрів і лабораторій, де працюють з сировиною біологічного походження. Досі лаборанти використовували ненадійні одноразові захисні костюми.
Комплект складається з халата захисного, нижнього костюма, шолому, чобіт гумових, бахіл, рукавиць, маски 5-шарової, фартуха та нарукавників.

1 / 5

Для верхнього одягу використані сучасні бар’єрні антистатичні текстильні матеріали з поліефіру, які відзначаються надзвичайно цільної структурою. Виробник гарантує такі властивості захисних комплектів: висока зносостійкість, висока стійкість до дезінфектантів та зручність в користуванні.

Тепер кожен лаборант, який працює з ПЛР-тестами, матиме по 2 комплекти індивідуального захисту. Комплекти доставили у Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України на вул. Круп’ярській 27, звідки їх розподілять по всіх працівниках ПЛР-лабораторій у Львові.

Закупівля захисних комплектів була проведена в рамках проекту Львівського IT Кластеру United for Health та стала можливою завдяки фінансовій підтримці компанії EPAM.