Кластер Висловлює Підтримку Керівниці Львівського Аеропорту Тетяні Романовській

03 Dec, 2020

Львівський ІТ Кластер, найбільша технологічна спільнота України, висловлює підтримку очільниці Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяні Романовській. Ми вважаємо, що будь-які атаки на керівництво є загрозою діяльності аеропорту та, відповідно, матимуть негативний вплив на стратегічний розвиток нашого міста.

ІТ-індустрія є однією з найбільших експортних галузей в Україні, відповідно 95% клієнтів технологічних компаній – за кордоном, що передбачає часті подорожі як і представників компаній до замовників так і самих клієнтів до Львова. Ми здійснюємо десятки тисяч подорожей щороку через Львівський аеропорт у такі країни як: США, Велика Британія, Німеччина, Ізраїль, та інші країни Європи та світу.

Будь-які спроби такого впливу на керівництво та команду аеропорту ми розцінюємо як ризик, який може призвести до уповільнення розвитку цього надважливого елемента інфраструктури міста та нашої індустрії зокрема.

Аеропорт – це не тільки споруда, це перш за все команда, яка може якісно управляти цим активом та створювати цінність для мешканців та бізнес-спільноти міста. За останні 5 років наше летовище демонструвало значний ріст пасажиропоту, який за 2019 рік склав майже 2 млн. пасажирів, що на 30,4% більше ніж у 2018 році. Ми у трійці лідерів серед аеропортів України. Впевнені, що Тетяна Романовська та її команда за наступні роки зможе вивести Львів на 2 позицію у всеукраїнському рейтингу.

Львівський аеропорт – це історія успіху нашого міста, яку ми всі будемо захищати.