Кластер Закликає Представників ІТ-індустрії Взяти Участь у Другому Турі Виборів Міського Голови

20 Nov, 2020

Ми закликаємо усіх наших колег, представників ІТ-індустрії Львова у цю неділю, 22 листопада, проявити свою активну громадянську позицію та взяти участь у другому турі виборів міського голови Львова.

shshshshsh5

Протягом останніх 10 років, ІТ-галузь є стратегічним пріоритетом у розвитку економіки нашого міста. Всі ми, ті, хто є частиною індустрії, кожен з 25-ти тисяч фахівців, які працюють у 461 компаніях та стартапах міста, ми, ті хто творить величезний економічний ефект для міста, маємо завжди бути активними громадянами свого міста. За останніх два роки ІТ-індустрія у Львові зросла на 45% і дозволила створити додаткових 46 000 робочих місць в суміжних індустріях. ІТ-індустрія – не лише важливий вектор розвитку та позиціонування Львова, впливовий економічний рушій, але й голос, який важливо почути.

Ми, Львівський ІТ Кластер, найбільше об’єднання технологічних компаній в Україні, та активна бізнес-спільнота Львова, закликаємо всіх наших колег прийти на свої виборчі дільниці у цю неділю, 22 листопада і зробити свій вибір. Ми вважаємо, що будь-які вибори, зокрема і міського голови – важливі для кожного, а і їх результати мають бути максимально репрезентативними.

ІТ-бізнес – це завжди про прогресивність, прозорість, глобальність, відповідальність та високі стандарти у підходах до роботи. Всі ми надзвичайно цінуємо відповідальність, а вибори є доброю можливістю цю відповідальність проявити.

Степан Веселовський
СЕО, Львівський ІТ Кластер