Компанія Apriorit придбала WebCodium

10 Dec, 2018

Apriorit, провайдер послуг з розробки спеціалізованого програмного забезпечення із головним офісом у Довері, США, сьогодні офіційно оголосив про завершення процессу придбання WebCodium, динамічно зростаючої агенції з розробки веб-рішень, що базується у Львові.

Обслуговуючи технологічні компанії на ринках кібербезпеки, менеджмента даних та SaaS рішень для бізнесу, Apriorit має на меті розширення спектру своїх інженерних навичок за допомогою команди WebCodium, яка має досвід у побудові та підтримці веб-рішень будь-якої складності, від корпоративних вебсайтів до онлайн-ринків.

Об’єднана команда планує задовільняти ще більше потреб клієнтів, будуючи, підтримуючи та допомагаючи у просуванні їх продуктів на кожному етапі життєвого циклу. Більш ніж 16 років компанія Apriorit працює з розробниками інноваційного программного забезпечення та масштабних хмарних платформ в першу чергу в сферах кібербезпеки, віртуалізації, менеджменту даних та автоматизації бізнес-процесів. Високі вимоги її клієнтів, серед яких і амбіційні стартапи, що отримали перші інвестиції, і лідери ринку з числа Fortune 500 організацій, визначили копіткі процесси відбору талантів та розвинення навичок в межах компанії.

Ключові експертні навички, що відрізняють Apriorit на ринку, це системне програмування, драйверна та низькорівнева розробка, дослідження та реверсивна інженерія, дизайн та оптимізація баз даних. Команди Apriorit традиційно активно залучені на етапах формалізації вимог, дослідження та побудови прототипів, створення архітектури та безпосередньо розробки програмного продукта. У певний момент компанія вирішила зробити ще один крок і почати підтримувати своїх клїєнтів на етапах просування та доставки продукта до користувачів пропонуючи послуги розробки веб-рішень.

«Наша компанія постійно розвивається. Ми заглиблюємося та відточуємо наші інженерні навички, покращуємо процеси проектного менеджменту, опановуємо нові технологічні домени, такі як блокчейн або розробка вбудованого програмного забезпечення. Ще одним важливим напрямком зростання для нас є задоволення ширшого спектру потреб наших клієнтів щодо розробки програмного забезпечення, доповнення нашої сервісної пропозиції», – прокомментував Денис Турпітка, засновник та генеральний директор Apriorit.

Шукаючи талановиту веб-команду, що розділяла би аналогічні цінності та корпоративне бачення, Apriorit придбав компанію WebCodium. Ця маленька агенція з веб-розробки динамічно зростає із самого свого заснування у 2014 році. Проектне портфоліо WebCodium включає корпоративні вебсайти різноманітних масштабів, e-commerce платформи, онлайн магазини та ринки. «Світ веб-рішень дуже швидко еволюціонує, і треба постійно вивчати нові інструменти, фреймворки, підходи, стандарти та навіть «модні віяння», щоб приносити клієнтові максимальну цінність. Ми розділяємо парадигму постійного зростання / постійного навчання компанії Apriorit та раді привнести свої навички та своє захоплення ефективними веб-рішеннями у вимогливі проекти Apriorit», – сказав Володимир Якимчук, засновник та CTO команди WebCodium.

Згідно зі стратегією Apriorit, це придбання дозволить компанії не тільки підтримувати своїх технологічних клієнтів в задачах онлайн присутності та онлайн комерції, а й доповнить існуючий напрямок побудови SaaS бізнес-рішень новими інструментами та навичками.

Apriorit, провайдер послуг с розробки програмного забезпечення, був заснований у 2002 році і наразі має головний офіс у місті Довер, штат Делавер, США. Компанія має більш ніж 350 співробітників, серед яких є професійні спеціалісти з дослідження программного забезпечення, розробники, спеціалісти з забезпечення якості, DevOps спеціалісти, бізнес-аналітики, менеджери проектів та продуктів. Клієнтами Apriorit є незалежні виробники програмного забезпечення, технологічні дослідницькі компанії та провайдери хмарних рішень з усього світу.

WebCodium, наразі частина Apriorit, є командою з веб-розробки, заснованою у 2014 році і розташованою у Львові, Україна. WebCodium об’єднує професіоналів у фронтенд та бекенд веб розробці, UI/UX спеціалістів, та DevOps спеціалістів. WebCodium обслуговує бізнес-організації різного масштабу, а також провайдерів онлайн рішень.