Компанія Boosta – Новий Учасник Львівського ІТ Кластеру

09 Nov, 2021

Boosta – міжнародна мультипродуктова IT-компанія, що розробляє та просуває на західні ринки власні SEO-інструменти, освітні проекти та digital-маркетплейси.

За 7 років Boosta створила понад 10 продуктів, проінвестувала 11 стартапів та залучила десятки тисяч клієнтів з країн Європи, Австралії, Північної та Південної Америки.

Компанія почалася з офісу в квартирі одного з Managing Partners. А сьогодні команда налічує понад 420 однодумців по всій Україні. У 2015 році Boosta відкрила офіс у Львові, який зібрав разом майже 90 львівських бустівців.

Boosta росте, але продовжує підтримувати атмосферу стартапу: свободу для експериментів, довіру до експертизи кожного працівника та мінімум бюрократії. Команда спілкується “на ти” навіть із Managing Partners.

У компанії кожен отримує можливості для професійного росту та розвитку. Завдяки цьому у 2021 році Boosta увійшла в топ-10 IT-роботодавців за версією MC.today та Work.ua і отримала нагороду за найкращу практику онбордингу від URA.

“Для нашої компанії вступ до ІТ-кластеру – це можливість долучитися до спільноти однодумців, що не лише вболівають за розвиток ІТ-індустрії у Львові, а сприяють навчанню молоді, модернізації системи освіти та ініціюють справді важливі і корисні проєкти. Ми раді бути причетними до створення кардинально нової ІТ-екосистеми та віримо, що зможемо допомогти в їх реалізації”, – зазначає Ярина Одноріг, СОО Boosta Lviv.

“Вітаємо Boosta в спільноті ІТ-Кластеру. Дуже цінно, що колеги продовжують гуртуватися. Адже наша спільнота – це не тільки доступ працівників до можливостей, які є в Кластері, а й спільна робота над творенням кращого майбутнього нашого міста”, – додає Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.