Компанія CoreValue приєдналась до Lviv IT Cluster!

12 Aug, 2016

CoreValue – це міжнародна компанія, яка займається розробкою програмних рішень та наданням інших технічних послуг в сфері IT з центральним офісом у Нью-Джерсі. CoreValue надає послуги з впровадження хмарних CRM-систем включно з розробкою мобільних рішень у фармацевтичній, медичній, медійній, телекомунікаційній та маркетинговій галузях. Клієнти доручають цій компанії впровадження інфраструктурних сервісів у напрямках Data Science, Data Management, Database Services, Quality Assurance і традиційному розвитку.

Уже більше ніж 10 років компанія CoreValue успішно надає надійні інновативні та економічно-ефективні IT-рішення нашим клієнтам. Сьогодні CoreValue нараховує більш ніж 350 висококваліфікованих фахівців, які розробляють оптимальні рішення з використанням новітніх методів та технологій для покращення та автоматизації робочих процесів для малого, середнього та великого бізнесу. У березні 2016 року посаду головного виконавчого директора і члена Ради директорів зайняв Крістофер Дреслер. Призначення Крістофера Дресслера, як досвідченого професіонала в IT-галузі, стало черговим кроком у розвитку CoreValue як лідера у сфері розробки, тестування програмного забезпечення та надання технічних консультацій.

За десять успішних років досягнень CoreValue підтвердила свій професіоналізм у впровадженні ефективних інноваційних рішень та вирішенні завдань будь-якої складності.

“CoreValue пишається тим, що приєдналась до Львівського IT Кластеру. У компанії сподіваються на продуктивну співпрацю з іншими лідерами ІТ-індустрії для того, щоб просувати Львів як локацію для розвитку світового бізнесу”, – додає  Кріс Дресслер, CEO CoreValue

“Наша спільнота зростає і дуже приємно що саме такі потужні компанії приєднуються до нас. Разом із новим учасником CreValue нам стане легше розбудовувати та розвивати ІТ-інфраструтуру Львова”, – розповідає СEO Lviv IT Cluster Степан Веселовський

За детальною інформацією звертайтесь за адресою: info@corevalue.net