Компанія Cypress приєдналась до Львівського ІТ Кластеру!


Спільнота Кластеру поповнилась іще одним учасником – компанією Cypress.

Cypress (NASDAQ: CY) – компанія, яка пропонує високопродуктивні, високоякісні рішення, що лежать в основі найбільш передових на сьогодні вбудованих систем – від автомобільних, промислових та мережевих платформ до високоінтерактивних побутових та мобільних пристроїв. Маючи широке диференційоване портфоліо продуктів, що включає NOR flash пам’ять, F-RAM та SRAM, мікроконтроллери Traveo™, єдині в галузі рішення на PSoC® програмованій системі на кристалі, аналогові та PMICs, CapSense® ємнісні сенсорні контроллери, та безпровідні BLE Bluetooth® Low-Energy та USB рішення для зв’язку, Cypress пропонує своїм клієнтам постійні інновації, висококласну підтримку та виняткову системну вартість.

“Ми вирішили приєднатися до Lviv IT Cluster, адже це платформа для цікавих дискусій та проектів IT-спільноти, які мають на меті покращення тутешнього бізнес-середовища. Спільні зусилля у цьому напрямку є ключовими для досягнення поступу. Крім того, Lviv IT Cluster вдало організовує заходи різноманітного спрямування, у яких ми охоче беремо участь. Ми щасливі бути тут”, – каже Керівник українського осередку компанії Cypress, Вільям Салефскі.

Cypress image

“Ми пишаємось тим, що до нас доєднуються міжнародні та авторитетні ІТ-компанії такі як Cypress. Львівський ІТ Кластер всіляко сприятиме співпраці із компанією. Ми певні, що завдяки об’єднанню зусиль ми створимо у місті найсприятливіші умови для розвитку ІТ та росту бізнесу”, – додає СЕО Львівьского ІТ Кластеру Степан Веселовський.