Компанія EdPro Представила Освітній Проєкт Amperia на Всесвітній Виставці в Дубаї

08 Nov, 2021

EdPro приєдналася до інших учасників українського павільйону, щоб представити світовій спільноті потенціал України у сфері інноваційних освітніх продуктів.

На одну з найпотужніших технологічних виставок у світі Експо-2020, компанія прогресивних технічних рішень для шкіл EdPro привезла конструктор для проведення лабораторних робіт з електрики в школах Amperia. Це інноваційний продукт, завдяки якому учні на уроках фізики можуть складати робочі схеми, проводити експерименти, вимірювати різні величини і краще розуміти як все працює. Розробку уже використовують в українських школах, ліцеях та гімназіях. Amperia ідеально підходить для проведення STEAM-проєктів, зокрема експериментальної частини досліджень. А сам конструктор справедливо вважають досягненням, яке сприяє розвитку STEAM-освіти.

for-fb2021-11-08-1Конструктор Amperia не єдина розробка компанії. У EdPro прагнуть удосконалити шкільну освіту. Тому крім Amperia, створили інтерактивну панель EdPro Touch та навчальне програмне забезпечення для шкіл MozaBook.

for-fb2021-11-08-2На виставці Експо-2020 разом із EdPro Україну представляють компанії із різних галузей. Компанія Spacebit привезла унікальні розробки для дослідження космосу. Це українсько-британський  проєкт польоту на місяць запланованого на березень 2022 року. Компанія JAXET презентувала актуальний в часи пандемії одяг із захистом від забруднень та вірусів. А UNIEXO привезла на виставку роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей. Детальніше про участь EdPro у блозі компанії.

Всесвітня виставка Експо-2020 у Дубаї триватиме до кінця березня 2022 року.