Компанія Gameloft Приєдналася до Львівського IT Кластеру


Gameloft — компанія зі світовим іменем у сфері розробки та видавництва відеоігор зі штаб квартирою в Парижі та 18 студіями, що розташовані в Америці, Європі та Азії. В Україні представлена у двох містах — Львові та Харкові. Львівська студія заснована у 2014 році, на даний момент в ній залучені висококваліфіковані фахівці та експерти з різних сфер розробки ігор: розробники, художники, аніматори, тестувальники, дизайнери, маркетологи, аналітики, менеджери тощо.

“Раді можливості стати частиною спільноти Львівського ІТ Кластеру, надіємось на продуктивну співпрацю в майбутньому, зі своєї сторони завжди відкриті до спілкування, обміну досвідом та допомоги в нашій сфері,” Роман Гармаш, СЕО, львівська студія Gameloft.

“Для нас це велика честь — вітати Gameloft у нашій дружній спільноті IT компаній. Співпраця і усвідомлення того, що ми всі є однією командою, дозволить нам досягти ще більшого успіху. Сподіваюся, що разом із Gameloft ми здобудемо цінний досвід командної праці та досягнемо значних результатів.” — Коментує Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.