Компанія Luxoft Приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

25 Nov, 2021

Luxoft, a DXC Technology Company – глобальна технологічна компанія, одна із лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів у світі.

Компанія працює в різних галузях – автомобільній, фінансовій, подорожах, охороні здоров’я, нафтогазі, рітейлі, медіа та телекомунікаціях. Родина Люксофтівців налічує 20 000 спеціалістів по усьому світу і Україна є найбільшою локацією компанії з офісами в Києві, Одесі та Дніпрі. Зараз з Luxoft співпрацює понад 3900 спеціалістів зі всієї України.

Завдання Luxoft – покращувати досвід клієнтів та підвищувати ефективність їхніх компаній, надаючи стратегічні, консультаційні та інженерні послуги. Фахівці поєднують у собі досконалі знання інженерії та глибокий досвід роботи у кожній з галузей, в яких працюють: автомобільній, фінансовій, подорожах, охороні здоров’я, соціальних науках, медіа і телекомунікаціях.

for-fb2021-11-24-luxoft

Luxoft займається цифровою стратегією та розробкою програмного забезпечення та надає індивідуальні технологічні рішення, які сприяють змінам бізнесу для клієнтів у всьому світі.

Luxoft представляє унікальне поєднання інженерної майстерності та глибокого досвіду в галузях, що спеціалізуються на автомобільній промисловості, фінансових послугах, подорожах і готельному бізнесі, охороні здоров’я, природничих науках, медіа та телекомунікаціях. Компанія пропонує індивідуальні ІТ-рішення, які заохочують до змін у бізнесах клієнтів в усьому світі.

Незмінно висока якість сервісів, комплексне управління проєктами, першокласні спеціалісти у галузі цифрових технологій, виняткова орієнтація на клієнтів, креативність та оперативне розв’язання проблем – фактори, що забезпечують лідерські позиції Luxoft у сфері цифрової трансформації вже понад десятиліття.

“Нам дуже приємно стати частиною Львівського ІТ Кластеру. Будемо раді співпраці з компаніями-учасниками Кластеру та впевнені, що така синергія принесе користь”, – відзначає Олена Самборська, керуюча та HR-директорка Luxoft Ukraine.

“Чудово, що спільнота Львівського ІТ Кластеру поповнилася таким цінним учасником як Luxoft. Адже саме завдяки компаніям, які до нас приєднуються, спільнота росте не просто кількісно, а й якісно. А це робить Кластер найбільшою бізнес-спільнотою країни”, – додає Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.