Компанія Maytech Долучилася до Львівського IT Кластеру

02 Jun, 2021

Maytech  це інноваційна британська технологічна (SaaS) компанія з офісами у Великобританії, Львові та США, яка працює у сфері безпечної передачі даних.

З огляду на все більший обсяг передачі файлів і переміщення даних, що піддаються експоненціальній безпеці та кібер ризику, організаціям стає все складніше захищати свої дані. Продукти Maytech вирішують цю проблему, а працівники компанії роблять цей організаційний процес дійсно простим та безпечним. З 2006 року компанія створила потужну клієнтську базу з міжнародно визнаними брендами, що охоплюють понад 60 галузей. Розроблені продукти використовуються як в ручних, так і в автоматизованих процесах передачі даних.

“Ми раді підтримати ІТ Кластер і приєднатися до цієї жвавої спільноти місцевих ІТ-спеціалістів, яка розвиває технологічний бізнес у Львові,” Джон Лінч, генеральний директор Maytech.

“Кількість ІТ-компаній у Львові зростає і ми раді, що кількість наших партнерів так само збільшується. Співпраця із такими компаніями дає надії на нові проекти та впевненість у тому, що разом ми зробимо Львів центром ІТ не лише в Україні, але й гідно запрезентує нас в інших країнах,” коментує Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластеру.