Компанія Relevant Software приєдналась до Львівського ІТ Кластеру

07 Sep, 2017

Компанія Relevant Software вступила до Львівського ІТ Кластеру, спільноти провідних компаній у галузі інформаційних технологій.

З моменту їхнього заснування у 2013 році, компанія Relevant Software надає послуги з повного циклу розробки програмних продуктів для стартапів та середнього бізнесу, від визначення технічних вимог, розробки прототипів, написання коду, тестування, до технічної підтримки та обслуговування продукту. Компанія є експертом з надання широкого спектру послуг із розробки програмних продуктів та рішень: бізнес аналіз, UI/UX дизайн, контроль якості, кібербезпека, SaaS та Cloud, AR/VR, веб та мобільні додатки, продукти з мінімальним функціоналом та прототипи.

078-1

За 4 роки ця львівська компанія випустила більш ніж 70 успішних проектів для компаній з Європи та Штатів, і стала другою сім’єю для майже 50 яскравих і талановитих ІТ-професіоналів.

“Ми надзвичайно раді вступити у цю провідну спільноту компаній з розробки програмного забезпечення, і ми сподіваємось докласти наші знання та досвід для розвитку львівського ІТ сектору, в той же час розвиваючи позитивний імідж українського ІТ на світовому ринку. Цінності та місія Львівського ІТ Кластеру дуже резонують із нашими, і нам справді приємно отримати цю можливість посприяти розвитку львівського ІТ ландшафту разом з іншими видатними компаніями. Ми впевнені, що наше партнерство із Львівським ІТ Кластером допоможе підвищити якість надання послуг із розробки програмного забезпечення в регіоні у майбутньому,” сказав Андрій Бурак, CEO, Relevant Software.

CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський прокоментував, що вступ у Львівський ІТ Кластер виступає підтвердженням того, що компанія Relevant Software готова докладати всіх зусиль для трансформації Львова у справжнє місто майбутнього, з великою кількістю можливостей, проектів, та яскравих талантів.

“Компанії-члени Львівського ІТ Кластеру відзначаються дуже високою якістю послуг, а також готовністю співпрацювати у напрямку формування майбутнього Львова та України. Ми раді вітати Relevant Software у нашій спільноті провідних компаній з розробки програмного забезпечення і ми сподіваємось на їхню участь у заходах для розвитку нашого міста.”

Більше інформації про Relevant Software можна знайти на вебсайті компанії.