Компанія Scalamandra Приєдналась до Львівського ІТ Кластеру

11 Nov, 2021

Scalamandra компанія з розробки програмного забезпечення. Компанія допомагає досягати бізнес-цілей, розробляючи програмні рішення.

Scalamandra займається розробкою веб-сайтів, аналітичних інформаційних панелей, систем автоматизації та мобільних додатків. Scalamandra робить можливим для клієнтів зробити наступний крок у модернізації застарілих програм за допомогою функціонального програмування та передових технологій.

Сильною стороною команди є надання клієнтам спектру послуг у Scala, Akka, Kafka, Spark та React.js. Приміром, Scalamandra постійно працює над постійною підтримкою та розробкою логіки серверної частини, написаної на Scala для ScienceSoft у їх складному фінансовому проекті.

Також Salamandra підтримує весь цикл розробки та впровадження програмного забезпечення під замовлення. Для компанії DRVR компанія з нуля розробила мобільний додаток та веб-сайти у сфері телематики.


for-fb2021-11-11-2-scal
Назва поєднує дві ідеї: Scala улюблена мова програмування компанії та Salamandra ящірка, яка занесена до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи.Scalamandra – це віддалена компанія зі штаб-квартирою у Львові. Її девіз: “Використовуйте свій талант на максимум!”.

«Ми пишаємося нашою співпрацею з ІТ Кластером! Раді, що можемо зробити свій внесок у розвиток та популяризацію ІТ-сектору у Львові та Україні загалом», – зазначає Ілля Подавалкін, CEO Scalamandra.

«Вітаємо Scalamandra у спільноті Львівського ІТ Кластеру. Переконаний, що професіоналізм та нестандартні рішення, які пропонує компанія, швидко знайдуть відгук тех-однодумців нашої  спільноти. Впевнений, що наша співпраця буде плідною і принесе нові ідеї та рішення», коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.