Компанія Smart Tek Solutions and Services Долучилась до Львівського IT Кластеру


Smart Tek Solutions and Services входить в групу компаній First Tek, провідного провайдера IT-сервісів, що обслуговує компанії зі списку Fortune 500 в США.

Мета компанії – стати провідним роботодавцем у Львові та Україні шляхом органічного зростання, а також стати центром розробки програмного забезпечення та R&D. SmartTek спеціалізується на хмарних технологіях, AI, VR / AR, комп’ютерному баченні, машинному навчанні, кібербезпеці, аналітиці, ERP, CRM, QA  та розробці додатків.

“Ми пишаємось тим, що стали частиною львівського ІТ Кластеру. Наша місія – надати робочі місця у Львові та Україні й обслуговувати наших клієнтів по всьому світу, насамперед у США та Європі. Окрім досліджень та розробок, ми плануємо створити у Львові освітній та навчальний центр для студентів та ІТ-спеціалістів з усієї України,”Kumar Bhavanasi, CEO, Smart Tek Solutions and Services.

“Вітаю компанію Smart Tek Solutions and Services у спільноті Кластеру. Кожна нова компанія, яка долучається до нас – це крок вперед, постійний розвиток і демонстрація того, що ми рухаємося у правильному напрямку. Я вірю, що співпраця із Вами неодмінно допоможе у вдосконаленні IT-простора Львова,” – Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.