Компанія Vakoms стала учасником Львівського ІТ Кластеру!

23 Nov, 2015

Vakoms працює на ринку ІТ з 2010 року, має офіси у Львові та Лондоні. За їхніми плечима вже понад дві з половиною сотні успішно реалізованих проектів, серед яких – мобільні додатки та сервіси, веб-сайти, бази даних та хмарні рішення.

Клієнти компанії Vakoms – як перспективні стартапи, так і великі гравці зі США, Ізраїлю, Великобританії, Швейцарії, Нідерландів й інших європейських країн, а також Канади, Гонконгу й Австралії. Розробки Vakoms представлені у таких сферах діяльності: електронна комерція, бізнес-аналітика, Big Data, спорт, здоров’я та медицина, розумний дім, мультимедія та ігри, подорожі та відпочинок.

Vacoms New member

“Компанія Vakoms рада вступити у Львівський ІТ Кластер. Ми докладемо максимум зусиль для досягнення спільної мети – зміцнення позицій Львова, як центру ІТ-індустрії України і надійного партнера для західних бізнесів. Переконаний, що наша участь принесе користь Кластеру, а також нашій компанії та її працівниками”,  –  каже Павло Пелех, керуючий партнер компанії Vakoms.

“До Львівського ІТ Кластеру приєдналась іще одна сильна та прогресивна компанія – Vakoms. А це свідчить про те, що у Львові зростає кількість компаній, які готові об’єднувати свої зусилля задля розвитку ІТ у місті та країні. Ми переконані, що Vakoms та Кластер розпочнуть тривалу та взаємовигідну співпрацю”, – додає CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Довідка:
Львівський IТ Кластер – це спільнота, яка об’єднує провідні компанії у галузі інформаційних технологій, що спільно взяли на себе ініціативу проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.