Компанія Vakoms визнана найкращою ІТ-агенцією Львова 2015 за версією Upwork


Vakoms визнали найкращою львівською ІТ-агенцією Львова на глобальному майданчику Upwork. За підсумками 2015 року компанія отримала найбільшу кількість схвальних відгуків серед усіх фірм-розробників Львова, зареєстрованих на цій платформі. Замовники високо оцінили якість продуктів, відповідність вимогам та неухильне дотримання графіків.

Усе це, а також переконлива кількість виконаних замовлень у результаті дозволили компанії отримати нагороду “Best Agency Lviv 2015” від Upwork.

Варто зазначити, що Vakoms вже кілька років поспіль входить в ТОП-10 компаній-розробників програмного забезпечення на ресурсі Upwork/Elance. 2015-ий компанія завершила на сьомій позиції в глобальному рейтингу.

“Приємно отримати визнання від найбільшої у світі глобальної платформи. Протягом чотирьох років роботи на цьому майданчику наша компанія постійно вдосконалювала співпрацю із замовниками”, – Павло Пелех, керуючий партнер компанії Vakoms. 

“Хочу висловити щиру вдячність всім нашим працівникам – без вас неможливо було б отримати таку нагороду, – додає Андрій Шевчик, керуючий партнер компанії Vakoms. – Ми переконані, що здобуток нашої компанії – це значний внесок у популяризацію Львова, як потужного ІТ-міста на глобальній арені”.

Vakoms працює на ринку розробки програмного забезпечення з 2010 року. Компанія створює мобільні додатки та програми для ПК, веб-сервіси й інтернет-сайти, пропонує рішення на базі хмарних технологій та ін. Продукти Vakoms використовують у найрізноманітніших галузях: від медицини і спорту до розваг, електронної комерції та будівництва. Серед клієнтів – як перспективні стартапи, так і великі гравці зі США, Канади, ЄС, Ізраїлю, Австралії та інших країн.