Компанія YouTeam приєдналась до Львівського ІТ Кластеру

11 Jul, 2016

YouTeam — це агентство з бережливої (lean) розробки цифрових продуктів зі штаб-квартирою в Лондоні. Співпрацюючи з понад 30 девелопмент- та дизайн-студіями в Центральній та Східній Європі, YouTeam використовує власну унікальну HR-платформу (“Talent Pool”), що дозволяє сформувати висококласну команду для будь-якого проекту протягом 24 годин.

Заснована 2014 року, YouTeam спершу працювала як консалтингова компанія, що надавала послуги з розробки цифрових продуктів “під ключ” для невеликих приватних клієнтів у Великобританії. На створення власної HR-платформи засновників YouTeam наштовхнули клієнти – “професійні фаундери”, які почали приходити після першого року діяльності компанії. Це серійні підприємці, часто з власним технічним бекграундом, для яких на перший план вийшла здатність YouTeam формувати команду висококласних фахівців без потреби в рекрутингу, що в багато разів скорочує фазу, яка передує початку розробки та зменшує пов’язані з командою ризики. YouTeam досягає цього, використовуючи інформацію про “динамічний пул людських ресурсів”, що є у кожній розробницькій компанії, а також через автоматизацію окремих ланок процесу.

Сьогодні клієнтами YouTeam є серійні підприємці та представники комерційного сектору з Великобританії, США, Франції, Німеччини, Нігерії та Австралії. Коло розроблених спільно з партнерами продуктів охоплює індустрії фінансів, охорони здоров’я, електронної комерції, BPM, Data Science, IoT, HoReCa та інші.

З самого початку свого існування YouTeam була тісно пов’язана зі Львовом. Один з трьох засновників компанії – Юрій Рифяк – є корінним львів’янином. Львівські компанії, в тому числі учасники ІТ Кластеру, складають левову частку партнерської мережі YouTeam. На початку 2016 року відбулося відкриття львівського офісу.

“Я в захваті від роботи, яку Львівський ІТ Кластер виконує вже 5 років. Ми в YouTeam повністю розділяємо філософію співпраці, загального зростання і раді внести свій досвід та зусилля у важливу справу розвитку української IT-галузі. Сподіваємося, що членство у Кластері допоможе нам укріпити зв’язки з партнерами та познайомитися з новими сильними розробниками”, — каже Юрій Риф’як, співзасновник та керуючий партнер YouTeam.

“Компанія Youteam – динамічна та перспективна, як і львівське ІТ. Співпраця із такими компаніями дає надії на нові проекти та впевненість у тому, що разом ми зробимо Львів центром ІТ не лише в Україні, але в Європі. Youteam та Кластер мають схожу візію на розвиток індустрії, а головне – маємо бажання змінювати та покращувати її”, – додає CEO Lviv IT Cluster, Степан Веселовський.