Контроверсійний Тех На IT Arena 2018

04 Jun, 2018

Минулого року організатори IT Arena наважилися на сміливий крок – запросити головним спікером конференції Александра Нікса, СЕО Cambridge Analytica, відповідального за скандальний Brexit та перемогу Трампа на президентських виборах у США. СА і досі найскандальніша компанія у світі технологій, з якою пов’язаний витік даних більше 80 млн користувачів Facebook. Хто буде кіноутом цього року, поки велика загадка та інтрига, проте, ми готові анонсувати перших спікерів, які точно здивують кожного на IT Arena, яка відбудеться 28-30 вересня у Львові на стадіоні Арена Львів.

 

Нарешті час поговорити про те, про що в Україні не говорять, чи, принаймні, не люблять говорити. Це те, про що не згадують навіть на найпрогресивніших подіях ІТ-індустрії, хоча, технології досягнули і цієї сфери. І це – Sextech. До 2020 року, за підрахунками експертів, капіталізація цієї індустрії складе 50 млрд. доларів. Не зважаючи на такі оптимістичні прогнози, сфера задоволень не була найдинамічнішою галуззю технологій до останнього часу. Про інновації в sextech почали говорити зовсім недавно – віртуальна реальність і розумні іграшки трансформують уявлення про близькість і в учасників IT Arena буде унікальна нагода про це дізнатися більше. Однією з доповідачів конференції стане Стефані Еліс, співзасновниця MysteryVibe, британської компанії, яка створює топові продукти для задоволень. Стефані досліджує вплив технологій на взаємодію між людьми в найбільш інтимних аспектах і втілює технологічні інсайти в розумних секс-продуктах.

 

800na-500-speaker-stephanie-alys
У своїй доповіді, Стефані розповість про те, як важко знайти фахівців для розробки секс-продуктів та отримати фінансування від інвесторів, табуйованість теми сексу у світі технологій та прогресу та, особливий підхід до маркетингу. 

Іншою сміливою та неординарною спікеркою IT Arena стане Міріам Жоар – тех журналістка та консультант з продуктових і медіа стратегій, відома у США блогерка та експертка з мобільних технологій, з бекграундом у розробці ігор, програмуванні та досвідом роботи у Engadget, Pebble, Sony Entertainment.

 

myriam-joire-800-na-500
Міріам змінила кар’єру розробника ігр, перетворивши свій особистий блог на роботу. Після 3,5 років роботи редакторкою розділу Mobile в Engadget, Міріам очолила комунікації та стратегію виходу на ринок у Pebble, компанії, яка розробляє розyмні годинники. Міріам веде щотижневий подкаст про мобільні пристрої Mobile Tech Podcast, і пише для ряду великих технологічних видань, таких як Pocketnow, Chip Chick та Mobile Geeks. Міріам також консультує продуктові компанії, приділяючи особливу увагу запускам та краудфандингу. За останні кілька років з її допомогою клієнти залучили понад 8 мільйонів доларів на краудфандингу. 

Міріам особлива не лише своєю обізнаністю у технологіях, а й тим, що змінила стать. Після довгого процесу переходу, який почався ще у 1999 році,  Міріам визначає себе як жінка та квір. Проте, на ІТ Аrena, Міріам говоритиме не про трансгендерів, а технології і те, як вони впливають на кожного, не залежно від статі.

 

Серед інших спікерів цього року – безліч експертів зі світу стартапів, адже вперше цього року на конференції буде Startup Stream; експерти з цифрової реклами, гуру ІТ-маркетингу, фахівці з кібербезпеки, власники бізнесу, ТОП-менеджери, інвестори, а також десятки стартапів з України та всієї Східної Європи, які презентують свої ідеї на змаганнях Startup Competition. під час події також можна буде ознайомитись з технологічними українськими розробками на виставці Startup Alley, поспілкуватися зі спікерами та учасниками на нетворкінг івентах та відпочити на найкращих афтепаті.

 

Квитки на подію  – за посиланням.